Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Vioz

Itálie, Dolomiti Adamello Brenta, Pejo

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
-8 °C - Sněžení
-8 °C - Sněžení
Cena za osobu od 4 400 Kč

Dostupných: 21 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Rezidence patří ke stejnojmennému hotelu Vioz***, který leží naproti přes ulici. Hosté rezidence mohou využívat některých hotelových služeb. Většina služeb se nachází v budově hotelu, wellness centrum je v budově rezidence. Rezidence má ideální polohu kousek od nástupní stanice lanovky.

Recepce, společenská místnost s TV, lyžárna, Wi-Fi, parkoviště, garážová stání (za poplatek), billiár a stolní tenis (za poplatek).

Sport a zábava

V hotelu Vioz: vířivka (na žetony, extra za poplatek) sauna, turecká lázeň, multifunkční sprcha, solárium, relaxační koutek s lehátky, Kneipp, senná terapie, posilovna.

Ubytování

Příslušenství, TV, telefon, balkónBILO 2/3 - cca 35 m2, obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice se 2-3 lůžkyBILO 4 - cca 43 m2, obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a 2 lůžkyTRILO 4/5 - cca 50 m2, obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2-3 lůžkyTRILO 6 - cca 58 m2, obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, ložnice s manželskou postelí a palandouNěkteré apartmány TRILO v chaletu - bez balkónu.

Stravování

Vlastní.

Ostatní

Příplatky na místě: vratná kauce (platí se na místě) - BILO 50.0 EUR (apartmán / týden), vratná kauce (platí se na místě) - TRILO 100.0 EUR (apartmán / týden), konečný úklid,pokud nebude apartmán uklizen - BILO 50.0 EUR (apartmán / týden), konečný úklid,pokud nebude apartmán uklizen -TRILO 100.0 EUR (apartmán / týden), pobytová taxa cca 1.5 EUR (osoba / den), Karta TRENTINO CARD - využití lanovek, cyklobusu 1.0 EUR (osoba / den).

Poloha

Od centra - 300 m Pejo Fonti, od centra - 300 m lanovka.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat