Vyhledat zájezd

Hotel Adamello

Itálie, Dolomiti Adamello Brenta, Tonale / Ponte di Legno

Ubytování Hotel
Počasí
6 °C - Bouřka
6 °C - Bouřka

Poloha

Hotel Adamello se 43 vkusně zařízenými pokoji v horském stylu, patří mezi nejoblíbenější v této oblasti. Klienti se do hotelu vracejí nejen díky dobré pozici, ale také kvůli bohaté a chutné italské kuchyni. Hotel je ideální pro strávení rodinné dovolené s dětmi.

Popis

Recepce, bar, hotelová restaurace, malá taverna, velký dětský koute, internet v hotelovém lobby (wi-fi- za poplatek), lyžárna, výtah, parkoviště.

Ubytování

Příslušenství, fén, SAT-TV, telefon, některé s balkónem Alpina: jednoduše zařízené pokoje vybavené nábytkem z třešňového dřeva Na vyžádání za příplatek možnost těchto pokojů: Tirolia: prostornější pokoje s větším důrazem na detail, zařízené v tyrolském stylu a obohaceny květinovou dekorací na stěnách Dolomia - pokoje ve vyšším patře s krásným výhledem na údolí, nabízí luxusní horskou atmosféru díky nábytku v dolomitském stylu a kamenné dekoraci na stěnách. Tyto pokoje jsou možné i pro 5 osob (2 propojené pokoje s 1 koupelnou nebo 2 samostatné pokoje, které mohou být propojeny společnými dvěřmi).

Stravování

Snídaně – bufetové, večeře – servírované výběr ze 2 menu, salátový bufet, dezert.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Dolomiti Adamello Brenta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat