Vyhledat zájezd

Freeski Residence Al Maniero

Itálie, Dolomiti Adamello Brenta, Tonale / Ponte di Legno

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
7 °C - Zataženo
7 °C - Zataženo

Ubytování

Mono2 mono(2): dvoulůžkový apartmán - obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňským koutem, koupelna, TV. Min obsazenost 2 platící osoby
Bilo4 bilo(4): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem nebo palandou, dvoulůžková ložnice, koupelna, TV. Min obsazenost 3 platící osoby.
Mono4 mono(4): čtyřlůžkový apartmán - obývací místnost s kuchyňským koutem (dvě rozkládací dvoulůžka nebo jedno + palanda), koupelna, TV. Min obsazenost 3 platící osoby
Trilo6 trilo(6): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dva pokoje (může být palanda), koupelna, TV. Min obsazenost 5 platících osob.

Stravování

Bez stravy.

Popis

Parkoviště, garáž, zahrádka, výtah, pes povolen, TV, lyžárna, topení.

Poloha

Residence Al Maniero se nachází na slunném panoramatickém místě, cca 600 m od centra střediska Ponte di Legno a cca 1 km od lanovky Ponte di Legno uprostřed krásných hor Adamello. Od střediska Passo Tonale je residence vzdálená přibližně 10 km. Lyžařský areál Passo Tonale/Ponte di Legno se rozkládá na severozápadním okraji Val di Sole a nabízí téměř 70 km sjezdovek. Tato oblast je proslavena především díky ledovci Presena, který se nachází v nadmořské výšce 3015 m. Lyžařům se nabízí sjezdovky severních svahů Ponte di Legna (skvělé podmínky pro náročnější lyžaře) či široké jižní svahy v Passo Tonale vyhovující především začátečníkům a středně pokročilým lyžařům. Na severní straně údolí je možné kabinovou lanovkou vyjet na sedlo Passo Paradiso (2 585 m) a vyzkoušet si kvalitní černou sjezdovku Paradiso s převýšením přes 700 m. Střediska Passo Tonale a Ponte di Legno jsou propojena sjezdovou tratí Pegra, která Vás zaveze přímo k začátku nové sedačkové lanovky ze Sozzine k vrcholku Corno D´Aola. Zastávka skibusu se nachází cca 50 m od residence. Hostům je k dispozici recepce, výtah, lyžárna, parkoviště a garáž (na vyžádání za poplatek). Residence disponuje 22 apartmány, které jsou pohodlně zařízeny, některé i s krbem a balkonem, všechny mají vybavený kuchyňský kout, telefon, TV a vlastní koupelnu. Na vyžádání povolen pobyt se psem. Jedná se o speciální termíny, tzv. freeski, kdy je v ceně zahrnut 6-denní skipas. V termínech 26/11-10/12 i od 8/4 do 29/4 cena zahrnuje skipas Adamello ski (Ponte di Legno, Passo Tonale, Temú, Presena). V termínech 10/12 -17/12 a 25/03 -8/04 cena zahrnuje skipas Superskirama. Uvedená cena je za osobu a platí pouze při plném obsazení apartmánů (případné neobsazené lůžko je za příplatek).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Dolomiti Adamello Brenta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat