Vyhledat zájezd

Casa Occhi

Itálie, Dolomiti Adamello Brenta, Tonale / Ponte di Legno

Ubytování Pension
Počasí
7 °C - Zataženo
7 °C - Zataženo

Poloha

Ubytování je vdomě, který se nachází 6 km od lyžařského střediska TEMÚ, 9 km od střediska PONTE di LEGNO a 20 km od střediska PASSO TONALE. Pro klienty sautobusovou dopravou je zajištěna dopravu do lyžařského areálu Ponte di Legno autobusem cestovní kanceláře, a to vždy 1x denně (po snídani tam, po uzavření lanovek a vleků zpět). Pro přepravu do lyžařského areálu Passo Tonale je možné využít kabinovou lanovku Ponte di Legno – Colonia Vigili – Passo Tonale. Zastávka skibusu, kterým je také možné se dopravit do Ponte di Legno je cca 150 m (v ceně skipasu, neplatí pro termín FREE SKI).

Popis

Jídelna, společenská místnost sTV, wi-fi připojení k internetu (zdarma), ping-pong a místnost na uložení lyží.

Ubytování

2-8 lůžkové pokoje (manželské lůžko + palandy), jednoduché vybavení, soc. zařízení na chodbě společné vždy pro 2-3 pokoje. Nutné vlastní povlečení a ručníky.

Stravování

Polopenze formou selfservis - česká kuchyně: snídaně – jednotné menu + doplňkový bufet (nápoje, jogurt, cornflakes, máslo, džem, med), večeře - polévka, hlavní chod. Možnost přikoupení balíčku na svah za příplatek (chléb se sýrem nebo salámem, ovoce nebo oplatek).

Ostatní

SPECIÁLNÍ NABÍDKA FREE SKI: vtermínu FREE SKI (9.12.-16.12.2016) je vceně 6-denní skipas „SuperSkirama“ nebo 6-denní skipas „Adamello Ski“. Skipas „SuperSkirama“ platí neomezeně vlyžařských oblastech: Adamello Ski (Passo Tonale, ledovec Presena, Ponte di Legno, Temú) - Folgarida – Marilleva - Madonna di Campiglio. Klienti sautobusovou dopravu a zakoupeným skipasem „SuperSkirama“ mají vceně 1x dopravu do Madonny di Campiglio a 1x dopravu do Marillevy 900.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Dolomiti Adamello Brenta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat