Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Residence La Cascata & La Baita

Itálie, Dolomiti Adamello Brenta, Tonale / Ponte di Legno

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
11 °C - Bouřka

Popis

Residence La Baita je sam.depandancí Residence La Cascata, od které je vzdálena cca 50 metrů; apartmány jsou nabízeny bez rozlišení, recepce, malé dětské hřiště, wi-fi, lyžárna, vyhrazená krytá parkovací stání (1 auto / apartmán), parkoviště (výška vjezdu 205 cm), pračka za popl.

Ubytování

Mono 4 - 30 m² - TV, telefon, fén, trezor, mikrovlnka, obývací pokoj s rozkl.gaučem pro 2 a palandou, kuchyňka či kuch.kout v rámci obýv.pokoje, soc.zař., TV, telefon, fén, trezor, mikrovlnka, zpravidla wi-fi , zpravidla balkon či terasa bilo 4 - 40 m² - TV, telefon, fén, trezor, mikrovlnka, 1 ložnice se 2 sam.lůžky (u 1 apartmánu je ložnice ve 2. podlaží), obývací pokoj s rozkl.gaučem pro 2, soc.zař.,TV, telefon, fén, trezor, mikrovlnka, zpravidla wi-fi bilo 6 - 50 m² - TV, telefon, fén, trezor, mikrovlnka, 1 ložnice s manž.postelí (u 1 apartmánu je ložnice ve 2. podlaží), obývací pokoj s rozklá.gaučem pro 2 a palandou délky 180 cm, kuchyňka, soc.zař., TV, telefon, fén, trezor, mikrovlnka, zpravidla wi-fi , zřídka terasa.

Stravování

Bez stravování.

Ostatní

Tipy pro správnou volbu: již po řadu let jeden z největších trháků v naší nabídce pro letošní sezónu nově se základní spotřebou energie v ceně skvělá poloha na klidném místě a přitom i přímo u fantastického a stále poloprázdného skiareálu aneb sjezdovky po ránu skutečně jen pro Vás nadstandardně prostorné apartmány a auto pod střechou vynikající cenové podmínky i dostatečná kapacita 31 apartmánů ideální alternativou také pro větší skupiny.

Poloha

Okraj Ponte di Legna, centrum - 500 m, skiareál Tonale / Ponte di Legno - 50 m, skibus - 200 m.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Dolomiti Adamello Brenta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat