Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Club Ponte Di Legno

Itálie, Dolomiti Adamello Brenta, Tonale / Ponte di Legno

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
-7 °C - Sněžení
-7 °C - Sněžení
Cena za osobu od 7 500 Kč

Dostupných: 6 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Apartmány s vlastním sociálním zařízením, vybavený kuchyňský kout, fén, TV, wi-fi, většina má balkon či terasu
MONO 2/3 – obývací pokoj s manželským lůžkem a jedním samostatným lůžkem
BILO 4 – ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj se dvěma samostatnými lůžky nebo jedním samostatným a jedním vyklápěcím lůžkem
TRILO 4 COMFORT – ložnice s manželským lůžkem, 1x výklenek s palandou (s oknem), obývací pokoj
TRILO 6 CLASSIC– ložnice s manželským lůžkem, výklenek s palandou (může být bez oken), obývací pokoj s jednou samostatným lůžkem a jedním vyklápěcím lůžkem
TRILO 6 JUNIOR – ložnice s manželským lůžkem, 2x výklenek s palandou v každém z nich (výklenek je bez oken), obývací pokoj s jedním samostatným a jedním vyklápěcím lůžkem, (7. lůžko navíc za příplatek – na vyžádání)
TRILO 6 SUPERIOR – panoramatický výhled, 2x ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s dřevěnou podlahou a krbem, jedním samostatným a jedním vyklápěcím lůžkem, vybavený kuchyňský kout s myčkou.

Stravování

Vlastní.

Poloha

Club Ponte di Legno je luxusní čtyřhvězdičková rezidence, jenž Vás nadchne zejména svými příznivými cenami. Budova je po kompletní renovaci. Doporučujeme klientům, kteří uvítají vysoký komfort ubytování za perfektní ceny. Najdete zde apartmány se špičkovým moderním vybavením a velmi příjemná je i vzdálenost od lanovky v Ponte di Legno - pouhých 150 m. 150 m od lanovky v Ponte di Legno.

Popis

73 apartmánů na 4 podlažích, recepce, 2x výtah, hrací místnost pro děti/mini club, internet point, wi-fi v apartmánech, vyhřívaná lyžárna, prádelna, bar s TV, parkoviště.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat