Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Adamello Resort

Itálie, Dolomiti Adamello Brenta, Tonale / Ponte di Legno

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
-16 °C - Sněžení
-16 °C - Sněžení
Cena za osobu od 8 000 Kč

Dostupných: 8 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

73 apartmánů na 4 podlažích, recepce, bar, internet point, wi-fi v apartmánech, společenská místnost, hrací místnost pro děti, posilovna, prádelna, bazén, wellness centrum (sauna, relaxační zóna, hydromasáže, turecké lázně, emocionální sprchy), lyžárna, 2x výtah, parkoviště.

Ubytování

V apartmánech s vlastním sociálním zařízením, fénem, TV, wi-fi, většina má balkon či terasu
MONO 2/3 – obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, 1 samostatné rozkládací lůžko a jedno francouzské lůžko (1,5 lůžka)
BILO 4 – obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, 1 samostatné rozkládací lůžko a 1 francouzské lůžko (1,5 lůžka) nebo 2 samostatná rozkládací lůžka, ložnice s manželským lůžkem
TRILO 6 – obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, 1 samostatné rozkládací lůžko a 1 francouzské lůžko (1,5 lůžka), ložnice s manželským lůžkem, pokoj s palandou (může být bez oken)
TRILO 6 FAMILY – obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, 1 samostatné rozkládací lůžko a palanda, dvě ložnice s manželským lůžkem.

Stravování

Vlastní.

Poloha

Komfortní a klienty velmi oblíbená rezidence otevřená od prosince 2008 s výbornou pozicí v blízkosti vleků. 100 m od vleku v Ponte di Legno, zastávka skibusu u rezidence, 150 m od centra města Ponte di Legno.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat