Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Top Rezidence

Itálie, Dolomiti Adamello Brenta, Tonale / Ponte di Legno

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
-8 °C - Sněžení
-8 °C - Sněžení
Cena za osobu od 7 065 Kč

Dostupných: 23 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Oblíbená rezidence s výbornou polohou pro lyžaře, nabízí ubytování v jednoduše vybavených apartmánech, spíše pro nenáročné klienty. 120 m od centra, 100 m od sjezdovek, 50 m od zastávky skibusu.

Ubytování

V apartmánech, vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout, TV, fén, sejf
MONO 3 – studio s rozkládacím gaučem na spaní pro 2 osoby, gaučem pro 1 osobu
BILO 3/4 - 1x ložnice s manželským lůžkem a případně 1 samostatným lůžkem či palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem na spaní pro 2 osoby či 1 nebo 2 gauči pro 1 osobu
TRILO 5 – 1x ložnice s manželským lůžkem, 1x ložnice s manželským lůžkem a 1 samostatným lůžkem nebo třemi oddělenými postelemi nebo palandou
TRILO 6 – 1x ložnice s manželským lůžkem a případně 1 samostatným lůžkem, 1x ložnice s manželským lůžkem a palandou, nebo 1 samostatným lůžkem, 2x sociální zařízení, nebo 1 ložnice s manželským lůžkem a případně 1 samostatným lůžkem, 1 ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem na spaní pro 2 osoby, 2x sociální zařízení.

Stravování

Vlastní.

Popis

Recepce, vstupní hala, společenská místnost s TV, snídaňový sál, bar, posilovna, vnitřní bazén (v provozu 23/12 - 06/04), sauna, vířivka, turecké lázně, lyžárna, internet, wi-fi, parkoviště, garáže.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat