Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Horská chata Dolomia

Itálie, Dolomiti Superski, Arabba / Marmolada

Horská chata Dolomia (hlavní fotografie)

6% sleva až

Ubytování Hotel
Počasí
11 °C - Oblačno
11 °C - Oblačno
Cena za osobu od 10 330 Kč

Dostupných: 23 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Snídaně – bufetové, večeře – servírované výběr ze 3 menu, salátový bufet, výběr z několika dezertů.

Ostatní

Výborná domácí italská kuchyně * výborná cena * doporučujeme včasnou rezervaciPříplatky na místě: Pobytová taxa 1.0 EUR (osoba / den).

Popis

Recepce s barem, hotelová restaurace s panoramatickým výhledem, herna (šipky), společenská místnost s pecí, Wi-Fi připojení zdarma na celé chatě, vyhřívaná lyžárna, výtah, parkoviště.

Ubytování

Příslušenství, fén, SAT-TV, lůžkoviny a ručníky, balkón nebo terasa.

Poloha

Chata se nachází pod nejvyšší horou Dolomit - Marmoladou, v malebném prostředí jezera Fedaia. K dispozici má 24 pokojů, které jsou zařízené v horském stylu a odpovídají kategorii hotelu. Jedná se o místo, kam se klienti rádi vracejí nejen díky romantickému prostředí, ale také výborné italské kuchyni, kterou připravuje sám majitel Giuseppe. Váš pobyt umocní výjimečná starost našeho delegáta Zdeňka, který zde působí již několik let.od centra - 12 km do centra Canazei, od sjezdovky - 2 km sjezdové tratě pod Marmoladou – Passo Fedai – Sella Ronda, od sjezdovky - 12 km Canazei – Belvedere – napojení na Sella Ronda, od sjezdovky - 10 km Alba di Canazei, od skibusu - odvoz klientů na lyžování je zajištěn busem CK FEDE, hotelovým minibusem a v případě uzavření cesty v důsledku sněhu je doprava zajišťována hotelovou rolbou. Odjezdové časy jsou určovány dle obsazenosti chaty a přání klientů.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat