Vyhledat zájezd

Residence Civetta

Itálie, Dolomiti Superski, Civetta

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
3 °C - Jasno
Cena za osobu od 5 317 Kč

Dostupných: 18 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Bez stravy.

Poloha

Nová a moderní residence Civetta byla otevřena v zimě 2011/2012, nabízí ubytování v 35 pohodlných apartmánech zařízených v typickém horském stylu. Residence se nachází v lokalitě Pecol, která patří pod středisko Zoldo Alto, pouhých 100-200 m od nejbližších vleků a lanovek (naproti kabinové lanovce Pian del Crep), prakticky v centru oblasti Ski Civetta a Dolomiti Superski. Pro hosty je zde k dispozici vstupní hala s recepcí, společenská TV místnost, dva výtahy, vyhřívaná lyžárna, dětská herna, venkovní parkoviště, wifi zdarma.

Popis

Parkoviště, wi-fi, výtah, TV, trezor, mikrovlnná trouba, lyžárna, topení.

Ubytování

Studio 2 mono(2): apartmán typu mono - obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím nebo sklápěcím dvoulůžkem, koupelna a balkon nebo přímý vstup ven. TV, mikrovlnná trouba, trezor, cca 32/34 m2, pro max. 2 osoby včetně dětí.
Studio 3 mono(3): apartmán typu mono - obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím nebo sklápěcím dvoulůžkem a přistýlkou, koupelna a balkon nebo přímý vstup ven. TV, mikrovlnná trouba, trezor, cca 32/34 m2, pro max. 3 osoby včetně dětí.
Studio 4 mono(4): apartmán typu mono - obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím nebo sklápěcím dvoulůžkem a palandou, koupelna a balkon nebo přímý vstup ven. TV, mikrovlnná trouba, trezor, cca 32/34 m2, pro max. 4 osoby včetně dětí.
Bilo 4 bilo(4): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím nebo sklápěcím dvoulůžkem, dvoulůžková ložnice (může být dvoulůžko nebo samostatné postele), koupelna a balkon nebo přímý vstup ven. TV, mikrovlnná trouba, trezor, cca 45/58 m2, pro max. 4 osoby včetně dětí.
Bilo 6 bilo(6): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím nebo sklápěcím dvoulůžkem, ložnice s dvoulůžkem nebo 2 samostatnými lůžky, palanda (může být v ložnici nebo obýváku), koupelna a balkon nebo přímý vstup ven. TV, mikrovlnná trouba, trezor, cca 47/50 m2, pro max. 6 osob včetně dětí.
Trilo 6 trilo(6): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím nebo sklápěcím dvoulůžkem, výklenek na spaní se dvěma lůžky (bez okna, šikmá podkrovní stěna), dvoulůžková ložnice (může být dvoulůžko nebo samostatné postele), koupelna a balkon. TV, mikrovlnná trouba, trezor, cca 60 m2, pro max. 6 osob včetně dětí.
Quadri 8 quadri(8): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím nebo sklápěcím dvoulůžkem, dva výklenky na spaní se dvěma lůžky (bez okna, šikmá podkrovní stěna), dvoulůžková ložnice (může být dvoulůžko nebo samostatné postele), koupelna a balkon. TV, mikrovlnná trouba, trezor, cca 75 m2, pro max. 8 osob včetně dětí.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat