Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Civetta

Itálie, Dolomiti Superski, Civetta

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
-2 °C - Jasno
-2 °C - Jasno
Cena za osobu od 2 745 Kč

Dostupných: 62 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Rezidence, kterou tvoří komfortně a moderně zařízené apartmány. Kabinová lanovka Pian del Crep je vzdálena pouhých 100 m od rezidence.

Popis

Recepce, výtah, Wi-Fi ve společných prostorech (zdarma), společenská místnost s TV, dětský koutek, pračka (za poplatek), lyžárna. Parkování: u rezidence (zdarma, do vyčerpání míst).

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Moderně zařízené apartmány, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, SPR+WC, TV/SAT, trezor, Wi-Fi (zdarma). #A2: (32-34 m2, max. 2 osoby)/# studio (jedna místnost) s manželskou postelí nebo rozkládacím dvojlůžkem (může být výklopné), kuchyňský kout, většina s balkonem. #A3: (32-34 m2, max. 3 osoby)/# studio (jedna místnost) s manželskou postelí nebo rozkládacím dvojlůžkem (může být výklopné) a rozkládací jednolůžko, kuchyňský kout, většina s balkonem. #A4: (33-44 m2, max. 4 osob)/# studio (jedna místnost) s manželskou postelí nebo rozkládacím dvojlůžkem (může být výklopné) a patrové lůžko, kuchyňský kout, většina s balkonem. #B4: (45-58 m2, max. 4 osob)/# ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s manželskou postelí nebo rozkládacím dvojlůžkem (může být výklopná), kuchyňský kout, téměř vždy balkon. #B6: (47-50 m2, max. 6 osob)/# ložnice se dvěma lůžky a patrovým lůžkem, denní místnost s manželskou postelí nebo rozkládacím dvojlůžkem (může být výklopná), kuchyňský kout, téměř vždy balkon. #C6: (60 m2, max. 6 osob)/# ložnice se dvěma lůžky, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s manželskou postelí nebo rozkládacím dvojlůžkem (může být výklopná), kuchyňský kout, téměř vždy balkon. Některé apartmány jsou v pod kroví (bez balkonu). #D8: (80 m2, max. 8 osob)/# ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s manželskou postelí nebo rozkládacím dvojlůžkem (může být výklopná), kuchyňský kout, 2x balkon.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání pro dítě do 2 let, zdarma (max. 1x postýlka/ apartmán).
Zvíře: povoleno jen malé, na vyžádání, za poplatek.
Pobyt: neděle/ neděle (do 25/12), sobota/ sobota (po 7/1), pevné termíny (26/12-2/1).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat