Vyhledat zájezd

Hotel Orso Grigio

Itálie, Dolomiti Superski, Civetta

Ubytování Hotel
Počasí
4 °C - Sněžení
Cena za osobu od 9 490 Kč

Dostupných: 15 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Lyžařské středisko Civetta leží v nadmořské výšce 1000 až 2100 m.n.m. v severní Itálii na území provincie Belluno. Klidné vesničky Selva di Cadore a Zoldo leží na východní straně lyžařského areálu, na západní straně zase najdeme turistické městečko Alleghe. Středisko nabízí svým hostům pravidelně vylepšované sjezdovky všech náročností o celkové délce 80 km. Nejvíce převažují červené sjezdovky (42 km), hned po nich následují sjezdovky modré (32 km). Černých sjezdovek je 9 km.

Popis

K vybavení hotelu patří recepce, výtah, restaurace, bar, úschovna lyží, společenská místnost s TV, zahrada, wifi připojení, parkoviště (omezená kapacita) a posilovna. Hoteloví hosté si mohou odpočinout ve wellness (sauna, turecké lázně, relaxační prostor, bylinné čaje) nebo beauty centru.

Stravování

Stravování probíhá formou polopenze - obohacená bufetová snídaně a večeře 3 chodech. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně ubytování.

 

Ostatní

Důležité informace o zájezdu:

na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.

Ubytování

Dvoulůžkové hotelové pokoje jsou standardně zařízené a mají možnost až 2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, SAT/TV, topením, minibarem a trezorem. Pro jednotlivce je k dispozici jednolůžkový pokoj. Check in je v hotelu možný od 16.00, check out musí být proveden od 7.30 do 10.00.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat