Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Capannina

Itálie, Dolomiti Superski, Cortina d'Ampezzo

Ubytování Hotel
Počasí
12 °C - Oblačno
12 °C - Oblačno

Popis

K hotelovému vybavení patří recepce, restaurace, společenská místnost s barem a krbem, úschovna lyží, velká zahrada a parkoviště (omezená kapacita). Po náročném dni plném zimních radovánek si mohou hoteloví hosté odpočinout ve wellness centru, které je vybaveno saunou a fitness koutkem.

Stravování

Stravování probíhá formou polopenze: snídaně jsou podávány formou bufetu, večeře je servírována formou výběru z menu o 3 chodech, nápoje k večeři nejsou zahrnuty v ceně zájezdu.

 

Ostatní

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.

Poloha

Cortina d' Ampezzo leží na východě Dolomit a společně s perfektními lyžařskými terény a krásnou architekturou tvoří velmi příjemou atmosféru. Zalyžovat si můžete v několika areálech. Areály jsou propojeny skibusy, a to vše ve výškách 3000 m, což zaručuje skvělé lyžařské podmínky až do jarních měsíců. Těsit se můžete na přibližně 144 km sjezdovek všech obtížností. Nejucelenější je olympijský areál Tofana/Pocol/Ra Vellés/Col Druscie, kde jsou černé sjezdovky (včetně olympijské tratě), cvičné svahy, ale je zde i mnoho červených sjezdovek. Areály Cristallo a Faloria nabízí převážně náročnější tratě. V areálu Faloria se nachází snowpark. Pro milovníky bílých stop je v okolí Cortiny až 70 km běžkařských tratí. 

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, SAT/TV a trezorem. Check in je možný od 16.00, check out se musí provést do 10.00. 

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Dolomiti Superski nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat