Vyhledat zájezd

Hotel Menardi

Itálie, Dolomiti Superski, Cortina d'Ampezzo

Ubytování Hotel
Počasí
-2 °C - Sněžení
Cena za osobu od 7 190 Kč

Dostupných: 30 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Polopenze.

Poloha

Pečlivě vedený horský hotel Menardi s dlouhou tradicí leží 1,2 km od centra Cortiny a cca 400 m od sjezdovek (skibus staví před hotelem). Tvoří jej hlavní budova s recepcí a depandance. Najdete zde restauraci s barem, TV místnost, parkoviště, garáže (za poplatek 15 €/den, nutno vyžádat při rezervaci), Wi-Fi připojení (zdarma) a lyžárnu, pod sněhem se schovává rozlehlá zahrada. Hotel nabízí pro dospělé také možnost navštívit vlastní wellness centrum se saunou, tureckými lázněmi a vířivkou (na vyžádání) - jeden vstup je zdarma, další za poplatek 10 €. Stravování formou polopenze - snídaňový bufet a večeře výběrem z menu. U silvestrovského termínu se na místě platí povinný příplatek za slavnostní večeři ve výši 50 €/osoba. Slevy na 3. lůžko: dítě do 7 let zdarma, do 14 let sleva 50%, ostatní sleva 25%.

Popis

Vířivka, parkoviště, garáž, zahrádka, wi-fi, bezbariérový přístup, výtah, pes zakázán, sauna, wellness, TV, trezor, lyžárna, polopenze.

Ubytování

DBL+HB double(2): dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky (cca 20 m2), koupelna s fénem, TV, trezor, Wi-Fi. Pokoje mohou být umístěny v hlavní budově nebo depandanci, některé jsou s balkonem.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat