Vyhledat zájezd

Hotel Adler Autentic

Itálie, Dolomiti Superski, Kronplatz

Ubytování Hotel
Počasí
14 °C - Bouřka
14 °C - Bouřka

Ostatní

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.

Stravování

Stravování probíhá formou polopenze: snídaně jsou podávány formou bufetu, večeře je servírována formou výběru z menu o 3 chodech, doplněna salátovým bufetem, nápoje k večeři nejsou zahrnuty v ceně zájezdu, na vyžádání je v hotelu na vyžádání možnost dětského menu.

 

Popis

 K vybavení hotelu patří recepce (7.00 – 22.00), bar, jídelna, restaurace a la carte, společenská místnost se SAT/TV, terasa, parkoviště a úschovna lyží.

Sport a zábava

Hotel má také wellness centrum, které je vybaveno vnitřním vyhřívaným bazénem, 5 saunami a Laconiem (nízkoteplotní suchá sauna). Solarium a vířivka jsou k dispozici za poplatek.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje Classic a Superior s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, topením, SAT/TV, trezorem, balkonem s výhledem do krajiny a pokoje Superior mají navíc k dispozici WiFi. Check in je v hotelu možný od 14.00, check out je nutno provést do 10.00.

Poloha

Hotel Adler Autentic leží v malebném městešku Rasen. Přibližně 10 km je vzdáleno městečko Brunico. Skiareál Kronplatz je vdzálený 4 km od hotelu, ovšem skibus, který Vás tam dopraví, zastavuje pouhých 100 m od hotelu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Dolomiti Superski nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat