Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Naturhotel Miraval

Itálie, Dolomiti Superski, Kronplatz

Ubytování Hotel
Počasí
-1 °C - Sněžení
-1 °C - Sněžení
Cena za osobu od 7 803 Kč

Dostupných: 12 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

Domácí zvířata:domácí zvířata vítána (8 € na den, bez krmiva)
Důležitá upozornění:
• Vstup do wellness zařízení je povolen osobám od 12 let.
• Pokud jste si přes nás objednali také výbavu, vyzvednout si ji můžete v půjčovně lyží v Reischbachu (cca 4 km).
• Na jeden zakoupený skipas pro dospělého obdrží spolucestující dítě (narozené po 25.11.2009) na místě kartičku zdarma pro používání lanovek a vleků (doklad totožnosti nutný). Při větším počtu spolucestujících dětí než dospělých je třeba na místě zakoupit dětský skipas. Další informace obdržíte na pokladně vleku.
• nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka

Stravování

V ceně zahrnutá polopenze obsahuje snídani formou švédských stolů a také večerní menu (3 - 5 chodů) s bufetem s předkrmy a saláty. Vegetariánská menu (na vyžádání) a pokrmy bez laktózy je možné také připravit. Na uvítání obdržíte nápoj na přivítanou a čerstvé ovoce na pokoj. Jedenkrát za týden se pořádá tématický večer se specialitami z Jižního Tyrolska nebo slavnostní večeře. Vánoční (24.12.) a silvestrovské menu je již zahrnuto v ceně.

Poloha

Rodinně vedený tříhvězdičkový Naturhotel Miraval se nachází v jedinečné panoramatické poloze cca 8 km od Percha a asi 12 km od Brunecku. K lyžařskému středisku Kronplatz je to přibližně 8 km a zaveze...

Popis

Rodinně vedený tříhvězdičkový Naturhotel Miraval se nachází v jedinečné panoramatické poloze cca 8 km od Percha a asi 12 km od Brunecku. K lyžařskému středisku Kronplatz je to přibližně 8 km a zaveze vás k němu pohodlně hotelový shuttle (za poplatek, na vyžádání). Běžecké tratě v Reischachu leží ve vzdálenosti zhruba 14 km. K vybavení přírodě blízkého hotelu patří vstupní prostor s recepcí, výtah, světnička, Wi-Fi (za poplatek, v prostorech pro hosty), restaurace, bar, lyžárna a také terasa. V cca 100 m² velkém saunovacím zařízení můžete denně od 16.00 do 19.00 hodin využít zdarma finskou saunu, parní saunu, kabinku s infračerveným zářením, relaxační místnost a také malou posilovnu. Masáže a bylinné koupele mohou být objednány za poplatek. Bezplatné parkoviště a zpoplatněné garáže se nacházejí u domu (dle dispozice).

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC, P:
• prostorné pokoje se satelitní TV
• balkon nebo terasa
Dvoulůžkový pokoj/2x přist., sprcha/WC, P:
• prostorné pokoje se satelitní TV
• balkon nebo terasa
Příjemně zařízené pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, satelitní TV, telefon, fén na vlasy, bezpečnostní schránku (v ceně), župan na vypůjčení (za poplatek) a balkon nebo terasu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat