Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Apartmány Mölgg

Itálie, Dolomiti Superski, Kronplatz

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
16 °C - Déšť

Ubytování

Komfortně a luxusně zařízené apartmány, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, myčka, kávovar, SPR+WC, fén, TV/SAT., Wi-Fi (zdarma), infračervená kabina. A2: (cca 35 m2, max. 2 osoby) spací část s dvojlůžkem (oddělená dřevěnou stěnou), denní místnost s kuchyňským koutem. A3: (cca 35 m2, max. 3 osoby) spací část s dvojlůžkem a rozkládacím lůžkem (oddělená dřevěnou stěnou), denní místnost s kuchyňským koutem. B2: (cca 46 m2, max. 2 osoby) spací část s dvojlůžkem (oddělená dřevěnou stěnou), denní místnost s kuchyňským koutem. B3: (cca 46 m2, max. 3 osoby) ložnice s jedním lůžkem, spací část s dvojlůžkem (oddělená dřevěnou stěnou), denní místnost s kuchyňským koutem. B4: (cca 46 m2, max. 4 osoby) ložnice s patrovým lůžkem, spací část s dvojlůžkem (oddělená dřevěnou stěnou), denní místnost s kuchyňským koutem. C4: (max. 4 osoby) ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s kuchyňským koutem, 2x WC+SPR. C5: (max. 5 osob) ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, 2x WC+SPR. C6: (max. 6 osob)ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, 2x WC+SPR.
Postýlka: Na vyžádání pro dítě do 2 let, za poplatek 6 €/den.

Poloha

Moderní rezidence leží cca 1,1 km od sjezdových tratí Kronplatz – S. Vigilio di Marebbe.
Vzdálenost od sjezdovek: 1,1 km sjezdové tratě – Kronplatz – Plan de Corones – S.Vigilio di Marebbe. Vzdálenost od běžeckých tratí: 800 m běžecké tratě S. Vigilio di Marebbe. Vzdálenost od skibusu: 100 m, hotelový skibus. Lyžařské školy: 1,1 km lyžařské školy. Půjčovna lyží: 900 - 1 100 m. Úschovna lyží: v rezidenci, 1,1 km veřejné úschovny, přímo u sjezdovek (za poplatek). Od centra: 900 m.

Popis

Recepce, snídaňová místnost, malé fitness, lyžárna, Wi-Fi (zdarma), pračka a sušička (na žetony), výtah, shuttle bus ke sjezdovým tratím.
Parkování: V garáži zdarma (do vyčerpání míst).

Stravování

Snídaně – formou kontinentálního bufetu.

Ostatní

Zvíře: Nepovoleno.
Pobyt: Sobota/ sobota, na vyžádání možnost zkrácených pobytů, min. 4 noci.

Platba na místě: Závěrečný úklid 45 €/A2, A3, B2, B3, B4, 60 €/C4, C5, C6.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Dolomiti Superski nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat