Vyhledat zájezd

Hotel Oberleiter

Itálie, Dolomiti Superski, Kronplatz

Ubytování Hotel
Počasí
7 °C - Oblačno
Cena za osobu od 3 890 Kč

Dostupných: 39 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Stravování probíhá formou polopenze – snídaně bufetová, večeře servírované – výběr z menu o 3 chodech. K večeři je k dispozici salátový bufet a k pití je podávána voda zdarma.

 

Ostatní

Důležité informace o zájezdu:

na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.

Poloha

Hotel Oberleiter *** hotel je umístěn v blízkosti městečka Villa Ottone. Známý areál Kronplatz je umístěn 9 km od hotelu, sjezdovky Speikboden jsou vzdáleny 7 km daleko.

Ubytování

Dvoulůžkové hotelové pokoje jsou standardně zařízené a mají možnost až 2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, topením, SAT/TV a balkonem. Check in v hotelu je možný od 14.00, check out musí být proveden do 9.30.

Popis

K vybavení hotelu patří recepce, výtah, restaurace, restaurace à la carte (za poplatek), úschovna lyží, společenská místnost s TV, bar, zahrada, terasa, parkovistě (omezená kapacita) a wi-fi připojení ve společných prostorech.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat