Vyhledat zájezd

Rezidence Pustertalerhof

Itálie, Dolomiti Superski, Kronplatz

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
17 °C - Možnost bouřky
17 °C - Možnost bouřky

Popis

Recepce, restaurace s vyhrazenou částí pro hotelové hosty, bar, café bar, kuchyňka pro ohřev kojenecké stravy (24 hod), diskotéka, stolní tenis, herna, dětská herna, konferenční sál, zimní zahrada, sluneční terasa, bruslařská dráha, výtah, minibus, místo pro auto.

Poloha

Nová moderní budova poskytuje ubytování jak v hotelových pokojích tak i apartmánech. Všechny prostory jsou prosvětlené a vybavené elegantním nábytkem. Nezapomenutelné zážitky budete mít s šéfkuchařem panem Hubertem Garterem (jehož rodina má v pohostinství tradici od roku 1606), který mistrně kombinuje typické produkty oblasti Alto Adige a mediteránské kuchyně.

Ubytování

Příslušenství, fén, TV/Sat., rádio, trezor, telefon, téměř všechny balkón MONO 2: cca 30 m2, obývací pokoj s kuchyňkou a dvěma lůžky MONO 3: cca 35 m2, obývací pokoj s kuchyňkou a třemi lůžky BILO 4: cca 67 m2, obývací pokoj s kuchyňkou a dvěma lůžky, ložnice s manželskou postelí (může být i oddělená postel nebo palanda) BILO 6/8 – cca 77 m2, obývací pokoj s kuchyňkou a rozkládacím dvojlůžkem s možností dalších dvou lůžek (může být i palanda), ložnice s manželskou postelí a dalšími dvěma lůžky (může být i palanda).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Dolomiti Superski nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat