Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Sigmunderhof

Itálie, Dolomiti Superski, Kronplatz

Ubytování Hotel
Počasí
-3 °C - Oblačno
-3 °C - Oblačno
Cena za osobu od 12 280 Kč

Dostupných: 14 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Hotel se nachází ve středisku St.Sigmund/Kiens. 12 km od lyžařské oblasti Kronplatz-Plan de Corones. Skibus zdarma jezdí 4x dopoledne a 4x odpoledne přímo od hotelu. Hostům je zde k dispozici restaurace, kavárna, bar a místnost s krbem. Pro relaxaci je určena sauna.

Popis

Lyžování: Kronplatz-Plan de Corones patří mezi nejznámější oblasti Dolomiti Superski. Centrem je hora Concordia (2275 m), která je protkána sjezdovkami různé náročnosti. Vyjímečnost areálu je v tom, že se jedná o jednu horu kolem dokola opředenou lanovkami a sjezdovkami. Lanovky se sbíhají na vrcholu, odpadá tedy dlouhé přejíždění při změně sjezdovky.Vyspělí lyžaři se vyžijí na černých sjezdovkách Sylvester a Hernegg. Pro zimní sezonu je nově otevřena 7 km dlouhá sjezdová trať Ried. Garancí lyžování je i kvalitní systém umělého zasněžování. K dispozici jsou i terény vhodné pro rodiny s dětmi a pro začátečníky.

Ubytování

Všechny pokoje mají sprchu, WC, rádio, trezor, telefon a kabelovou TV.

Stravování

Snídaně formou bohatého bufetu. Možnost připlacení polopenze. Večeře výběrem z menu o 4 chodech a bohatý salátový bufet.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat