Vyhledat zájezd

Apartmány Tantalus

Itálie, Dolomiti Superski, San Lorenzo di Sebato

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Apartmány Tantalus Pig– Santo Stefano
Residence Tantalus - Mono 2
Počasí
-2 °C - Jasno
Cena za osobu od 5 500 Kč

Dostupných: 42 zájezdů Zobrazit zájezdy

Lyžařské zájezdy Hory a jezera

Popis

Residence disponuje recepcí, úschovnou lyží, soukromým parkovištěm (omezená kapacita). V blízkosti se nachází pizzerie.

Stravování

Stravování je vlastní.

Ostatní

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.

Poloha

Městečko Brunico jen 2 km od hotelu, lyžařské vleky a zastávka skibusu 100 m od hotelu, více jak 115 km sjezdovek, sjezdovky všech obtížností.

Apartmány Tantalus jsou umístěny ve vesničce St. Lorenz, poblíž města Riscone. Historické město Brunico je vzdáleno 2 km od ubytování. Co se týče lyžování, lyžařské středisko Plan de Corones je vzdáleno přibližně 1,5 km. Zastávka skibusu je pouze 100 m od apartmánů. 

 

Ubytování

Apartmány mají 8 pokojů typu MONO s maximální obsazeností 3 osob. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou, topením, SAT/TV, některé pokoje mají také balkon. Stravování je vlastní. Domácí zvířata nejsou povolena. Apartmány nejsou vybaveny ručníky.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat