Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Astoria

Itálie, Dolomiti Superski, Val di Fassa e Carezza

Poloha

Hotel Astoria je situován v centru obce Canazei, pouhých 500 metrů od lanovky Belvedere, která vás vyveze do lyžařského areálu Giro dei 4 Passi, a pro hosty má k dispozici bezplatné wellness centrum s krytým bazénem, tureckou lázní, saunou a vířivkou. 500 m od lanovky, v centru města.

Ubytování

Pokoje COMFORT – 24 – 28 m2, dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky, vlastní soc. zařízení, mini bar, fén, obývací prostor, balkon
pokoj FAMILY – 34 – 38 m2, manželské lůžko, balkon s panoramatickým výhledem, oddělená obývací část se dvěma lůžky (sofa nebo 2 samostatné přistýlky), vlastní soc. zařízení, vhodné pro 4 dospělé osoby nebo 4 člennou rodinu
pokoj MOUNTAIN SUPERIOR – 26 – 34 m2, nově zrekonstruované dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky a vlastním soc. zařízením, fén, mini bar.

Stravování

Snídaně formou bohatého bufetu s domácími bio produkty, odpolední merenda, servírovaní večeře a zeleninový bufet.

Popis

Recepce, restaurace, bar, snack bar, společenská místnost, trezor, výtah, dětská herna, úschovna lyží, wellness centrum se vstupem od 16 let (hydromasáže, relaxační zóna, několik druhů saun, Kneippova terapie), bazén (pro děti do 14 let je k dispozici pouze ráno a odpoledne do 18.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Dolomiti Superski nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat