Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Casa Mulaz

Itálie, Dolomiti Superski, Val di Fassa e Carezza

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
0 °C - Sněžení
0 °C - Sněžení

Stravování

Stravování je vlastní. Klienti si vaří sami v kuchyňském koutu svého apartmánu.

Informace o skipasu

Zájezd neobsahuje skipas a u CK se nedá dokoupit.

Ostatní

Důležité informace o zájezduNa začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. .

Ubytování

Trilo 4 - v podkroví, 2-lůžková ložnice s koupelnou, pokoj se 2 oddělenými lůžky s koupelnou, obývací pokoj, jídelna s kuchyňským koutem, balkon.Quadrillo 6 – tři 2-lůžkové ložnice, každá ložnice má vlastní koupelnu, obývací pokoj s kuchyňským koutem, balkon.

Popis

Lyžování v italských Dolomitech!.

Ubytování v prostorných apartmánech až pro 6 osob, vlastní stravování

  • Ubytování v apartmánech pro 4 nebo 6 osob
  • Prostorné apartmány
  • Vlastní stravování
  • 100 km sjezdovek
  • 6km černá sjezdovka
  • 3 snowparky
  • Vlastní doprava

Pojďte lyžovat do pohádkových Dolomit

Středisko Falcade (Passo San Pellegrino - Alpe Lusia), v nadmořské výšce 1200 m, nabízí fascinující výhledy na vrcholky Marmolady, Pelma nebo Monte Civetty. Lyžovat můžete ve Falcade, San Pellegrino i Alpe Lusia. Naleznete zde celkem 100 km sjezdových tratí všech úrovní. Nevynechejte slavnou 11km sjezdovku Innamorati (sjezdovku zamilovaných). Zkušení lyžaři se mohou těšit i na černou sjezdovku, která měří téměř 6 km. Snowboardisté budou potěšeni 3 snowparky. Středisko je ideální destinací pro rodiny s dětmi, pro které tu jsou lyžařské školy a další činnosti jako jsou sáňkování a baby club. Areál má spojení s Moenou pomocí dobře fungující služby skibusů.

Ubytování v apartmánech Casa Mulaz

Apartmánový dům Casa Mulaz se nachází na slunném a klidném místě v blízkosti centra Falcade. Nejbližší ski areál leží 1,5 km od domu. Zastávka skibusu je 100 m. Casa Mulaz nabízí výtah, úschovnu lyží a parkoviště. Prostorné apartmány jsou vybaveny TV, fénem a pračkou. Check in od 17.00 hod. do 19.00 hod. v agentuře Dolomittissime (Corso Roma 76, 32020 Falcade), check out do 9.00 hod. v apartmánech.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Dolomiti Superski nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat