Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Cesa Magoa

Itálie, Dolomiti Superski, Val di Fassa e Carezza

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
-3 °C - Sněžení
-3 °C - Sněžení
Cena za osobu od 12 845 Kč

Dostupných: 2 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Ubytováni budete v apartmánech horského stylu, která leží 1 km od lanovky Canazei/Pecol, která je bránou do ski oblasti Belvedere/Col Rodella. Zastávka skibusu se nachází 60 m od residence. Ve vesničce je mnoho typických restaurací, hospůdek a barů s hudbou, frekventovaných až do rána. Jen 1 km od residence také můžete navštívit vodní centrum Dolaondes o rozloze 2400 m2 , které se skládá ze 4 tématických částí - vodní radovánky, wellness, sport a fitnes a občerstvení. Nakoupit si můžete v menším supermarketu Despar jen 180 m od residence. U residence jsou k dispozici parkovací místa (omezená kapacita).

Stravování

Stravování probíhá ve vlastní režii.

 

Ostatní

Informace o zájezdu

  • Check in je na recepci Eurochaletu adresa Strada Salin 16 - Campitello di Fassa 14.00–18.00 hod., check out do 10.00 hod.
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Ubytování

Apartmány typu Trilo A2B pro 2 - 4 osoby mají obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 oddělené ložnice, koupelnu s fénem, topení a SAT/TV.

 

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat