Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Garni Aritz

Itálie, Dolomiti Superski, Val di Fassa e Carezza

Ubytování Hotel
Počasí
13 °C - Jasno
13 °C - Jasno
Cena za osobu od 15 923 Kč

Dostupných: 13 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Pěkný a komfortní čtyřhvězdičkový Hotel Garni Aritz se nachází v centru střediska Campitello. K lanovce „Col Rodella“ je to cca 200 m. Dům je vybaven recepcí, salónkem, Wi-Fi (v ceně), místností na snídaně, barem, salónkem a lyžárnou. Dále má k dispozici wellness zařízení (v ceně) se saunou, tureckou parní lázní, Kneippovým bazénkem, parní sprchou, relaxační místností a posilovnu. Vířivku lze na požádání použít za poplatek. K dispozici jsou garáže zdarma.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC, S:
• útulné pokoje se satelitní TV
Suita - 4 os., S:
• obývací místnost na spaní s rozkládací pohovkou a satelitní TV
• ložnice s dvoulůžkem
Jsou komfortně zařízené a mají sprchu s WC, satelitní TV, Wi-Fi (v ceně), telefon, bezpečnostní schránku (v ceně), fén na vlasy a minibar. Na místě je možné za poplatek dle dostupnosti obdržet i pokoj s balkonem.

Stravování

V ceně je zahrnuta snídaně s domácím koláčem, vajíčky a studeným nářezem. Na vyžádání si můžete objednat bezlepkové jídla. Na večeři si můžete zajít do nedalekých restaurací (za poplatek).

Ostatní

Důležitá upozornění:
• Wellness zařízení je k dispozici hostům od 14ti let.
• K zakoupenému skipasu pro dospělého obdrží spolucestující dítě (narozeno po 25.11.2009) skipas zdarma. Dětské skipasy nebudou na skipas-voucheru ukázány, protože jsou zdarma. V případě více spolucestujících dětí než dospělých je třeba na místě zakoupit dětský skipas. Další informace obdržíte na pokladně vleku.

Poloha

Pěkný a komfortní čtyřhvězdičkový Hotel Garni Aritz se nachází v centru střediska Campitello. K lanovce „Col Rodella“ je to cca 200 m. Dům je vybaven recepcí, salónkem, Wi-Fi (v ceně), místností na s...

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat