Vyhledat zájezd

Hotel Soreghes Gran Chalet

Itálie, Dolomiti Superski, Val di Fassa e Carezza

Ubytování Hotel
Počasí
13 °C - Bouřka
13 °C - Bouřka

Poloha

Tento krásný hotel se nachází v městečku Campitello di Fassa poblíž lanovky, lyžařské stopy Col Rodella (Sella Ronda) a pěších stezek.

Sport a zábava

Hotel poskytuje kyvadlovou dopravu do Grand Tobià Theatre. Pokud toužíte po relaxaci je Vám k dispozici wellness centrum (otevřené od 15.00 do 19.00). Můžete odpočívat ve vířivce, tureckých lázní, sauně, spa jeskyni, tropických sprchách, ledové lázni a v relaxačním prostoru. Pokud budete mít ještě dostatek sil, k dispozici je vám fitness centrum. Solarium a masáže jsou dostupné za poplatek.

Ubytování

Hotel nabízí pokoje Standard a pokoje Superior. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové s možností až 2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, topením, telefonem, SAT/TV, minibarem, trezorem a WiFi. Check in je v hotelu možný od 17.00, check out se musí provést do 10.00. Malá domácí zvířata jsou v hotelu povolena za poplatek. Hotel je přístupný pro tělesně postižené. 

Stravování

Stravování probíhá formou polopenze: snídaně jsou podávány formou bufetu, večeře je servírována formou výběru z menu o 3 chodech, na vyžádání je k dispozici dětské menu, nápoje nejsou zahrnuty v ceně zájezdu.

 

 

Ostatní

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.

Popis

Hotel je vybaven recepcí, úschovnou zavazadel, barem, restaurací, společenskou místností se SAT/TV, hernou, zasedací místností, WiFi (za poplatek), parkovištěm a garáží (za poplatek, omezená kapacita).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Dolomiti Superski nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat