Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Medil

Itálie, Dolomiti Superski, Val di Fassa e Carezza

Ubytování Hotel
Počasí
-7 °C - Oblačno
-7 °C - Oblačno
Cena za osobu od 15 700 Kč

Dostupných: 40 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Vysoce komfortní 4**** hotel Medil vystavěný v typickém alpském stylu, se nachází pouze 150 m od lanovky Col Rodella s napojením na oblíbený okruh Sella Ronda. Kromě pokojů zařízených se smyslem pro detail nabízí i velké množství dalších služeb, samozřejmostí je wellness centrum s krytým bazénem. 150 m od lanovky Col Rodella s napojením na okruh Sella Ronda.

Ubytování

STANDARD – 20 m2, balkon, SAT TV, mini bar, telefon, vlastní soc. zařízení se sprchou, při obsazení 4 osobami může být v tomto typu pokoje manželské lůžko / dvě oddělená lůžka a patrová postel
COMFORT – 25 m2, balkon, SAT TV, mini bar, telefon, na vyžádání za příplatek s výhledem do údolí, vlastní soc. zařízení se sprchou, při obsazení 4 osobami může být v tomto typu pokoje manželské lůžko / dvě oddělená lůžka a patrová postel
SUITE – pokoje o rozloze 30 – 35 m2, dvě samostatné ložnice, některé s hydromasážní vanou, balkon s výhledem, SAT TV, mini bar, telefon, pokoje typu SUITE na vyžádání v CK.

Stravování

Snídaně formou bufetu, servírované večeře výběrem z menu, zeleninový bufet.

Popis

Recepce, restaurace bar, krytý bazén, wellness centrum (hydromasáže, sauna, turecké lázně, aromatické sprchy a fitness), herna pro děti, společenské prostory, úschova lyží, parkoviště.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat