Vyhledat zájezd

Hotel Sella Ronda & Dependance Serenella

Itálie, Dolomiti Superski, Val di Fassa e Carezza

Ubytování Hotel
Počasí
13 °C - Bouřka
13 °C - Bouřka

Stravování

Stravování probíhá formou polopenze – snídaně bufetová, večeře – výběr z menu + salátový bufet. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně zájezdu.

Popis

Hotel je vybaven recepcí, barem, restaurací, wifi připojením ve společných prostorech zdarma, výtahem, hernou, parkovištěm (dle dostupnosti) a úschovnou lyží (na kauci, úschovna se vždy otevírá a zavírá v určitý čas – info na recepci). Hotelové wellness je pro Vás k dispozici za poplatek. Odpočinout si můžete v sauně, Tureckých lázních, vířivce, laconiu, tapidariu nebo běžte na masáž. Jednorázový vstup do wellness centra stojí 10€/os. Vstup na 6 dní je rozdělen na 2 otevírací doby: od 16.00 – 17.30. 36€/os., od 17.30 – 19.00 48€/os. Ubytovat se můžete od 12.00, odubytování musí být provedeno do 10.00.

Ostatní

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.

Poloha

Hotel Sella Ronda a jeho depandance Serenella jsou umístěny v centrální části Dolomit naproti vleku Col Redella. Centrum Campitello di Fassa je vzdáleno 800 m.

Val di Fassa patří mezi nejnavštěvovanější údolí Dolomit s úchvatnou scenérií. Středisko tvoří celkem 7 areálů, které jsou vzájemně propojené skibusy. Na příznivce alpského lyžování tady čeká více než 100 kilometrů sjezdovek a bezmála 83 lanovek a vleků, které slibují jen ty nejlepší zážitky ze zimní dovolené. V areálu Belvedere jsou 2 snowparky, jako všude v Itálii je i zde pokutována jízda mimo vyznačené tratě. V údolí je 70 km běžkařských tras. Po lyžování nabízí relax vodní a wellness cetrum v Canazei 10 km od hotelu. Nabízí krytý bazén, tobogán, slaný venkovní bazén, masážní lehátka i bazének pro děti.

Ubytování

Pěkně zařízené 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní soc. zařízení, fén, topení, telefon, TV, trezor a balkon. Pro jednotlivce jsou k dispozici 1-lůžkové pokoje.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Dolomiti Superski nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat