Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Touring

Itálie, Dolomiti Superski, Val di Fassa e Carezza

Ubytování Hotel
Cena za osobu od 9 598 Kč

Dostupných: 132 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

Domácí zvířata:Domácí zvířata vítána (10 €/den, bez krmiva, pouze malá zvířata)
Důležitá upozornění:
• Na jeden zakoupený skipas pro dospělého obdrží spolucestující dítě (narozené po 25.11.2009) na místě kartičku zdarma pro používání lanovek a vleků (doklad totožnosti nutný). Při větším počtu spolucestujících dětí než dospělých je třeba na místě zakoupit dětský skipas. Další informace obdržíte na pokladně vleku.
• nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka

Poloha

Tříhvězdičkový Hotel Touring leží na slunném, klidném místě asi 800 m od centra města Pozza di Fassa. Skibus staví cca 150 m od hotelu a dopraví Vás k asi 1,5 km vzdálenému lyžařskému středisku.

Popis

Tříhvězdičkový Hotel Touring leží na slunném, klidném místě asi 800 m od centra města Pozza di Fassa. Skibus staví cca 150 m od hotelu a dopraví Vás k asi 1,5 km vzdálenému lyžařskému středisku. Hotel disponuje recepcí s úschovnou zavazadel, příchozí halou, internetovým koutkem (v ceně), Wi-Fi (v ceně), společenskou místností, čítárnou, místností s TV, jídelním sálem, restaurací, barem, kavárnou, terasou a lyžárnou. Pro malé hosty je tu také dětská herna. Mimoto můžete využít wellness zařízení (16:30 - 19:00 hod.) s parní lázní, relaxační místností, saunou, bio saunou, posilovnou a vířivkou (za poplatek). Bezplatná parkovací místa a garáž jsou zde také.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC, P:
• útulné pokoje s kabelovou TV
• balkon
Útulné pokoje jsou vybaveny sprchou s WC, kabelovou nebo satelitní TV, Wi-Fi (v ceně), fénem na vlasy, trezorem (v ceně) a balkonem nebo terasou.

Stravování

V polopenzi je zahrnuta snídaně formou švédských stolů a večer menu o třech chodech stejně jako vánoční (24.12.) a silvestrovská večeře.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat