Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Apartmány Color Home

Itálie, Dolomiti Superski, Val di Fiemme Obereggen

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
12 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 3 945 Kč

Dostupných: 52 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Apartmány jsou zařízeny v moderním stylu, vždy s vybaveným kuchyňským koutem včetně myčky a mikrovlnné trouby (neplatí pro apartmány A2), rychlovarná konvice, SPR+WC, fén, TV/SAT, telefon, trezor, Wi-Fi (zdarma). #A2: (max. 2 osoby)/# - cca 25 m2, studio (jedna místnost) s rozkládacím dvojlůžkem a dalšími dvěma lůžky, kuchyňský kout. #B4: (max. 4 osoby)/# - cca 50 m2, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, ložnice se manželskou postelí, SPR+WC, terasa. #C4_50: (max. 4 osoby)/# - cca 50 m2 denní místnost s kuchyňským koutem, ložnice se manželskou postelí, malý pokoj se dvěma samostatnými lůžky, SPR+WC, balkon. #C5/6_50: (max. 6 osoby)/# - cca 50 m2 denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, ložnice se manželskou postelí, malý pokoj se dvěma samostatnými lůžky, SPR+WC, balkon. #C4_60: (max. 4 osoby)/# - cca 60 m2 denní místnost s kuchyňským koutem, ložnice se manželskou postelí, malý pokoj se dvěma samostatnými lůžky, SPR+WC, terasa. #C5/6_60: (max. 6 osoby)/# - cca 60 m2 denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, ložnice se manželskou postelí, malý pokoj s palandou, SPR+WC, terasa. #C4_70: (max. 4 osoby)/# - cca 70 m2 denní místnost s kuchyňským koutem, dvě ložnice se manželskou postelí, 2x SPR+WC, 2x terasa. #C5/6_70: (max. 6 osoby)/# - cca 70 m2 denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, dvě ložnice se manželskou postelí, 2x SPR+WC, 2x terasa.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka: není k dispozici, příp. možno vzít vlastní (do max. počtu osob).
Zvíře: není povoleno.
Pobyt: sobota/sobota.

Pobytová taxa: 2 €/den/osoba od 14 let = Trentino & FiemmE-Motion Guest Card.

Poloha

Novější rezidence, která leží v klidné části městečka Predazzo. Součástí rezidence je velké Wellness centrum (150 m2) včetně bazénu.

Popis

Výtah, prádelna, mandl, společenská místnost, Wi-Fi ve společných prostorech (zdarma), bazén, vířivka, sauna, turecké lázně. Parkování: u rezidence zdarma pro apartmán A2, ostatní mají místo v garáži zdarma.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat