Vyhledat zájezd

Residence Antares

Itálie, Dolomiti Superski, Val Gardena / Alpe di Siusi

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
12 °C - Bouřka
12 °C - Bouřka
Cena za osobu od 15 098 Kč

Dostupných: 16 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

Důležitá upozornění:
• Přístup do wellness zařízení je povolen od 14 let. • Na jeden zakoupený skipas pro dospělého obdrží spolucestující dítě (narozené po 25.11.2009) na místě kartičku zdarma pro používání lanovek a vleků (doklad totožnosti nutný). Při větším počtu spolucestujících dětí než dospělých je třeba na místě zakoupit dětský skipas. Další informace obdržíte na pokladně vleku.

Poloha

Dobře vedená stylová tříhvězdičková rezidence Antares se nachází v centru Wolkensteinu a je jen cca 200 m od stanice lanovky Ciampioni. Rezidence se skládá ze dvou budov a je se čtyřhvězdičkovým hote...

Popis

Dobře vedená stylová tříhvězdičková rezidence Antares se nachází v centru Wolkensteinu a je jen cca 200 m od stanice lanovky Ciampioni. Rezidence se skládá ze dvou budov a je se čtyřhvězdičkovým hotelem Antares propojena koridorem. K vybavení hotelu patří restaurace, bar, Wi-Fi (v ceně), pokoj na hraní pro děti stejně jako wellness zařízením (v ceně) s krytým bazénem a vodopádem, posilovnou a relaxační místností. Sauna, parní lázeň a vířivka jsou za poplatek. Lyžárna a parkoviště (zdarma) jsou k dispozici, najdete zde i garáž (za poplatek). Vybavení a stravování Útulná studia jsou vybavena lůžky na spaní pro dvě resp. pro čtyři osoby, sprchou s WC, kuchyňským koutem, satelitní TV, telefonem, fénem na vlasy a některé také s balkonem. Bez stravování.

Ubytování

Studio - 2 os. (cca 22 m²), BS:
• obývací místnost na spaní se skříňovým lůžkem a satelitní TV
• některé mají i balkon
Studio - 4 os. (cca 42 m²), BS:
• obývací místnost na spaní s dvoulůžkem a satelitní TV
• dvě rozkládací pohovky na spaní
• některé mají i balkon

Stravování

Bez stravování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat