Vyhledat zájezd

Residence Boé

Itálie, Dolomiti Superski, Val Gardena / Alpe di Siusi

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
-2 °C - Jasno
Cena za osobu od 12 490 Kč

Dostupných: 9 zájezdů Zobrazit zájezdy

Sport a zábava

Nabídka Hotelu a Residence Antares (kapacity č. 2 a 8) - bazén 11 x 5 m s umělým vodopádem a lehátky, vířivka#*, sauna#*, biosauna#*, pára#*, relaxační koutek#* s lehátky, masáže#*, 6 posilovacích strojů, stolní tenis*; služby označené # mohou využívat jen osoby od 14 let.

Ubytování

Mono 3:35 m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem, skříňovou manželskou postelí a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, sociální zařízeníBilo 4/5:45 až 50 m² - 1 ložnice s manželskou postelí a případně přistýlkou, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, částečně oddělená kuchyň či kuchyňský kout v rámci obývacího pokoje, sociální zařízení, zpravidla balkonTrilo 6:55 až 60 m² - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj se 2 gauči pro 1 osobu, částečně oddělená kuchyň či kuchyňský kout v rámci obývacího pokoje, sociální zařízení; apartmány jsou situovány v podkroví.

Stravování

Bez stravy.

Poloha

Santa Cristina, centrum Santa Cristiny - 250 m, skiareál S. Cristina / Saslong / Sella Ronda - 900 m, skibus - 150 m, Hotel a Residence Antares - 5 km.

Ostatní

  • prostorné a kvalitní apartmány žádaných typologií
  • byť již nepěší vzdálenost na nejbližší nástupní stanici, i tak velmi dobrá poloha v prestižní oblasti blízko centra i lyžařského okruhu Sella Ronda
  • možnost využití wellness i dalšího zázemí v Hotelu Antares (za poplatek)
  • vyšší cenová relace v hlavní sezóně, pro tuto oblast však naprosto běžná
  • pro velkou poptávku po této oblasti již často velmi brzy vyprodáno

Doplňující informace: *služby za příplatek.

Popis

Úschovna lyží a lyžařských bot, výtah, garážová stání (1 auto / apartmán); v Hotelu a Residenci Antares (kapacity č. 2 a 8) též recepce, wi-fi připojení k internetu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat