Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Somont

Itálie, Dolomiti Superski, Val Gardena / Alpe di Siusi

Hotel Somont (hlavní fotografie)
  • Hotel Somont (fotografie 2)
  • Hotel Somont (fotografie 3)
  • Hotel Somont (fotografie 4)
  • Přejít
    do galerie
Strava Bez stravy, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
6 °C – Skoro jasno
Pobytové zájezdy Lyžařské zájezdy

Stravování

Bez Stravy

Poloha

Wolkenstein se nachází na výšce 1 563 m, obklopen jedinečnou horskou kulisou Dolomit. Velmi sportovní středisko je jedním z turistických míst v oblasti Alp a patří k jednomu z nejoblíbenějších středisek ve Val Gardeně. Vášniví lyžaři a zastánci prken si poskočí radostí při zdolání proslulé Sella Rondy a i vyznavači běžeckého lyžování si na trase z Wolkensteinu do osamělého Langentalu přijdou zcela na své. Jedinečná pozice Wolkensteinu dokonce kolikrát umožňuje i sjezd až k hotelu a tím nechá večer v klidu doznít. O skvělý zážitek se postarají prvotřídní restaurace! Kdo po dni stráveném na sjezdovkách ještě nemá dost, ten se může vesele bavit až do rána v nejrůznějších après ski barech a na diskotékách.

Před dech beroucí kulisou Dolomit najdete sněhu jisté lyžařské středisko Val Gardena, které lze prozkoumat se skipasem "Val Gardena - Alpe di Siusi". Celkem jde o 175 km sjezdovek a přes 84 lanovek a vleků, které se postarají o bezproblémový přístup na výborně upravované sjezdovky na této nejvyšší náhorní pastvině Evropy. Chcete-li se se zimními sporty teprve seznámit, neváhejte navštívit St. Ulrich a Wolkenstein, nebo vyzkoušet sjezdovky mezi Sellajochem a Piz Sella, jsou jednoduché a pro začátečníky přímo ideální. Pokud na lyžích už nějaký ten pátek stojíte, pak pro vás "Ciampinoi" (2 254 m), hora světového poháru s různými černými sjezdovkami, jistě nebude žádný odvaz. Největší výškový rozdíl, který tu překonáte je 250 m. Nezanevřeli tu ani na fanoušky snowboardingu, úseků s hlubokým sněhem je tu habaděj. Přístup na Alpe di Siusi přes St. Ulrich je pak už jen sladkou třešničkou na dortu. Ještě více pestrosti získáte s rozšířením na skipas Dolomiti Superskipass, se kterým získáte přístup ke 1 200 km sjezdovek a tím ke 12 lyžařským střediskům. Mezi nimi nechybí ani Sella Ronda, denní okruh masívu Sella na lyžích a lanovkách. Přístup na Sella Rondu je možný například z Wolkensteinu. Pro sportovce posedlé internetovým pokrytím má i lyžařské středisko "Val Gardena/Alpe di Siusi" super zprávy! Různě po středisku najdete několik Wi-Fi hotspotů, které umožňují bezplatné připojení na internet. S rozšířením na skipas "Dolomiti Superski" je vám k dispozici spousta dalších hotspotů u lanovek a v gastronomických podnicích lyžařských středisek. Lyžařské středisko Gröden/Val Gardena boduje především nabídkou horských restaurací a chat. Nespočet chat, jako např. chata „Comici”, „Gamsblut” nebo „Fienile Monte” se nachází přímo v lyžařském středisku a nabízí kvalitní pokrmy.

-Vzdálenost od sjezdovky:0 - 50 m

Sport a zábava

- Běžky:Val Gardena je pravým rájem pro příznivce bežeckého lyžování. Nejenže tratě nabízejí nádherný panoramatický pohled, jsou dokonce vhodné pro každého běžkaře! Na běžkaře čeká ve Val Gardeně 133 tratí, započítáme-li do toho i sousední Seiser Alm. Především díky své poloze na sluncem prosluněné vysokohorské pastvině masívu Sciliar patří Seiser Alm k nejoblíbenějším a nejlepším běžeckým střediskům v jižním Tyrolsku. Vcelku jsou zdejší tratě spíše náročnější a vyzývají i pokročilejší běžkaře. Avšak i méně zkušení si zde přijdou na své a to třeba na Panider-Sattel, kde jsou opravdu pěkné bežecké trasy. Také asi 10 km dlouhá vysokohorská stopa (1 600 – 1 800 m) z Wolkensteinu napříč nádherným údolím není natolik obtížná a nabízí optimální podmínky pro začátečníky. Kdo chce na samý vrcholek, ten ať se vydá na 37 km dlouhou vysokohorskou trať Monte Pana (1 640 – 1 790 m n.n.). Tady se nachází také nové centrum severského lyžování. V St. Christině se platí poplatek za běžeckou trať ve výši cca 6 € za den, případně 30 € na týden.

- Celkem sjezdovek:1200 km

Ubytování

:
• pokoje s dvoulůžkem, dvěma přistýlkami, satelitní TV, telefonem, trezorem, rádiem a minibarem
• koupelna s vanou nebo sprchou, WC a fénem na vlasy
• balkon
• Wi-Fi:
• pokoje s dvoulůžkem, přistýlkou, satelitní TV, telefonem, trezorem, rádiem a minibarem
• koupelna s vanou nebo sprchou, WC a fénem na vlasy
• balkon
• Wi-Fi

Ostatní

Důležitá upozornění:
• Vstup do wellness zařízení je povolen od 16 let.
• Vstup do sauny je povolen pouze dospělým.
• K zakoupenému skipasu pro dospělého obdrží na místě spolucestující dítě (narozené po 30.11.2011) kartičku zdarma na používaní lanovek a vleků (doklad totožnosti nutný). V případě více spolucestujících dětí než dospělých je třeba na místě zakoupit dětský skipas. Další informace obdržíte na pokladně vleku.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Dolomiti Superski nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat