Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Grüner Baum

Itálie, Dolomiti Superski, Valle Isarco

Ubytování Hotel
Počasí
2 °C - Oblačno
2 °C - Oblačno
Cena za osobu od 2 412 Kč

Dostupných: 1 550 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Karta výhod Brixen Card. Nové wellness centrum.
Centrum Brixenu v nadmořské výšce cca 560 m, bary a obchody cca 100 m.
Info pro lyžaře: Vlek/lanovka/sjezdovka: Plose cca 7 km Skibus: cca 20 m.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A2A): trezor, minibar, sat. TV, telefon, radio, fén, vana nebo sprcha, některé s balkonem. V hlavní budově.Dvoulůžkové pokoje (A2B): stejné jako A2A, prostornější, navíc sedací kout. V hlavní budově.Junior Suite (A2C): stejné jako A2A. V hlavní budově.Dvoulůžkové pokoje (A2D): stejné jako A2A. Ve vedlejší budově. Dvoulůžkové pokoje (A2E): stejné jako A2A, prostornější. Ve vedlejší budově.Joker pokoje (A2S): výběr polohy a vybavení pokoje přenecháte hoteliérovi.Jednolůžkové pokoje (A1R): cca 18 m2, stejné jako A2A. V hlavní budově.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Při rezervaci polopenze navíc večeře jako výběr z menu o 4 chodech se salátovým bufetem. Příležitostně dezerty, večeře při svíčkách apod. Na vyžádání dětské menu. Silvestrovské menu o 7 chodech s živou kapelou, nápoji a půlnočním přípitkem za cca 70 €/os./polopenze nebo cca 98 €/os./snídaně (rezervace a platba na místě).

Ostatní

Další výhody: Karta výhod Brixen Card: veřejná doprava zdarma, organizované aktivity (výlety, procházky, návštěvy muzeí aj.). Při rezervaci pokojů A2B a A2C a pobytu min. 5 dnů vstup do wellness centra zdarma. Příležitostně živá hudba.
Ostatní informace: Parkování: parkoviště zdarma, garáže cca 9 €/den; domácí zvíře: ano, cca 8 €/den; lázeňská taxa: cca 2,30 €/os./noc; příjezd/min. délka pobytu: denně/1 noc, 24. 11.–23. 12. denně/2 noci, 24. 12.–1. 1. denně/7 nocí, 2. 1.–6. 1. denně/4 noci.

Popis

Recepce, restaurace, kavárna, bar, výtah. Hlavní a vedlejší (vzdálená cca 180 m) budova.WiFi zdarma.Dětská herna s lezeckou stěnou,.

Sport a zábava

Zdarma: fitness, stolní tenis a stolní fotbal.
Wellness: Zdarma: krytý bazén (10 x 15 m), vířivka. Za poplatek: nové wellness centrum na rozloze 5 000 m2 (bazén s integrovanou vířivkou, venkovní sauna, finská sauna, biosauna, parní lázeň), masáže a kosmetické procedury.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat