Vyhledat zájezd

Rezidence Dunelba

Itálie, Elba, Marina di Campo

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
9 °C - Jasno

Popis

Parkoviště (mimo zahradu komplexu). Hosté Dunelba mohou využívat služby komplexu Aviotel (cca 1,8 km odtud) – TV místnost, půjčovnu kol - jízdní kola k dispozici v odobí A - D ( v ostatních termínech 7 Eur/den, 39 Eur/týden, zdarma pro klienty, kteří přicestují bez automobilu), restauraci, tenisový kurt ( za poplatek 15 Eur / hodina),  bazén (v provozu v závislosti na počasí). Pláž cca 100 metrů od rezidence (část veřejná, část jako resort Tropical s pláž. sevisem). Plážový servis v resortu Tropical za poplatek. 

Poloha

Komplex Dunelba je obklopený rozsáhlou zahradou, byl postavený přibližně 100 metrů od pláže v zálivu Marina di Campo. Residence Dunelba nabízí celkem 20 apartmánů.

Ubytování

Mono pro 4 osoby - obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 jednolůžka nebo dvoulůžkem a dvoulůžkovou pohovkou. Možnost páté osoby za příplatek. Bilo pro 8 osob - obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 jednolůžka, dvoulůžková pohovka a ložnice se dvoulůžkem a palandou. V ceně apartmánu je 6 osob, další osoby jsou za příplatek. Apartmány jsou vybaveny SAT TV, předzahrádkou nebo terasou se zahradním nábytkem. V apartmánech  “extra” za příplatek je klimatizace, pračka, myčka a jsou po rekonstrukci.

Stravování

Vlastní.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Elba nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat