Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Fabricia

Itálie, Elba, Portoferraio

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
7 °C - Jasno
7 °C - Jasno

Poloha

V zálivu Portoferraio, obklopený olivovníky, se nachází elegantní hotel Fabricia s menší privátní pláží. Hotel nabízí krásné pohledy na záliv Portoferraio, je obklopený parkem o rozloze 42 000 m2. Přibližně 5 minut jízdy od hotelu je golfové hřiště, možnost projížděk na kole v okolí (síť cyklostezek) a v pěší dostupnosti půjčovna lodí Magazzini.
Od moře: 10.

Popis

Recepce, restaurace, bar, Wi-Fi v hale, bazén se slunečníky a lehátky (v provozu v závislosti na počasí, slaná voda), venkovní jazzuci, zahrada, ping-pong, tenis, plážový volejbal, dětský koutek, fitness koutek, miniklub (v provozu 1.7.-31.8.), možnost zapůjčení kol (zdarma), konferenční prostory, parkoviště.
Písečná: menší privátní pláž s plážovým servisem, převlékací kabinkou a sprchou.

Sport a zábava

Bazén se slunečníky a lehátky (v provozu v závislosti na počasí, slaná voda), venkovní jazzuci, zahrada, ping-pong, tenis, plážový volejbal, dětský koutek, fitness koutek, miniklub (v provozu 1.7.-31.8.), možnost zapůjčení kol (zdarma). 5 minut jízdy od hotelu je golfové hřiště, možnost projížděk na kole v okolí (síť cyklostezek) a v pěší dostupnosti půjčovna lodí Magazzini.

Ubytování

Hotelové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny klimatizací, TV, telefonem, fénem, minibarem a soc. zařízením. K dispozici jsou pokoje s přímým výhledem na moře, výhledem na mořskou stranu a do zahrady. Většina pokojů má balkon. Na vyžádání také pokoje Family až pro 5 osob.
P 1/2.
Dvoulůžkový pokoj s vlastním soc.zařízením, klimatizací, TV, telefonem, fénem, minibarem, boční výhled na moře (některé pokoje mají balkon).
P 1/2+1.
Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, vlastním soc.zařízením, klimatizací, TV, telefonem, fénem, minibarem, boční výhled na moře (některé pokoje mají balkon).
P 1/2 M.
Dvoulůžkový pokoj s vlastním soc.zařízením, klimatizací, TV, telefonem, fénem, minibarem, výhled na moře (některé pokoje mají balkon).
P 1/2+1 M.
Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, vlastním soc.zařízením, klimatizací, TV, telefonem, fénem, minibarem, výhled na moře (některé pokoje mají balkon).
P 1/2 Park.
Dvoulůžkový pokoj s vlastním soc.zařízením, klimatizací, TV, telefonem, fénem, minibarem, výhled do zahrady (některé pokoje mají balkon).
P 1/2+1Par.
Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, vlastním soc.zařízením, klimatizací, TV, telefonem, fénem, minibarem, výhled do zahrady (některé pokoje mají balkon).

Stravování

Polopenze. Snídaně - kontinentální, formou bufetu. Večeře - 3 chodové menu a la carte, bufet předkrmů a zeleniny, dezert.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Portoferraio: za dob Napoleona se jednalo o hlavní město, jeho název znamená v italštině železný přístav. I dnes zde můžete navštívit dvě vily, ve kterých zde slavný vojevůdce žil - San Martino a Villa dei Mulini. Porto Azzuro: minerální pramen La Piccola Miniera nedaleko přístavního města Porto Azzuro. Monte Capanne: na nejvyšší vrchol Elby vás dopraví lanovka.
Info: Check-in: 17.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Elba nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat