Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Camping Rosselba Le Palme

Itálie, Elba, Portoferraio

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
25 °C - Jasno
25 °C - Jasno
Cena za osobu od 2 195 Kč

Dostupných: 5 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Bez stravy.

Popis

Recepce, restaurace, bar, minimarket, animace pro děti, fitness, tenis, stolní tenis, volejbalový kurt, velký bazén, dětský bazén (skluzavky, vodní „hřiště“), potápěčské centrum (různé kurzy potápění – za poplatek).
Písečná pláž. Parkování: v kempu, do vyčerpání míst.

Ubytování

#B3bo - Bouganwillea: (max. 3 osoby) /# ložnice s dvojlůžkem a jednolůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem, SPR+WC. Apartmán se nachází v přízemí rezidence Villa Le Palme. #C4v - Violanda: (max. 4 osoby) /# ložnice s dvojlůžkem, ložnice s patrovým lůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem, SPR+WC, menší terasa. Apartmán se nachází v prvním patře rezidence Villa Le Palme. #C6co - Corbezzolo: (max. 6 osob) /# ložnice s dvojlůžkem, ložnice s patrovým lůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, terasa. Apartmán se nachází v přízemí rezidence Villa Le Palme. #C6be - Benalder: (max. 6 osob) /# ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, terasa. Apartmán se nachází v prvním patře rezidence Villa Le Palme. #C6e - Elicriso: (max. 6 osob) /# ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, malá terasa. Apartmán se nachází v prvním patře rezidence Rosselba. #C6pao - Paolotti: (max. 6 osob) /# ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, terasa. Apartmán se nachází v přízemí rezidence Villa Le Palme. #C6e - Elicriso: (max. 6 osob) /# ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, malá terasa. Apartmán se nachází v prvním patře rezidence Rosselba. #C4pap - Papiro: (max. 4 osoby) /# ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s kuchyňským koutem, SPR+WC, malá terasa. Apartmán se nachází v přízemí rezidence Rosselba. #C6mi - Miele: (max. 6 osob) /# ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, terasa. Apartmán se nachází v samostatné vilce Casa Miele. Povoleno malé zvíře, za poplatek 5 €/den. #M5di – Mobile Home Diamante: (max. 5 osob) /# ložnice s dvojlůžkem (150x195 cm), ložnice se třemi lůžky (2 x 70 x 190 cm + 1 x 65 x 180 cm), denní místnost s kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizace (v ceně), malá terasa. Nachází se v zahradě. #M4za – Mobile Home Zaffiro: (max. 4 osoby) /# ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizace (v ceně), malá terasa. Nachází se v těsné blízkosti bazénů. #M4pr – Mobile Home Prestige: (max. 4 osoby) /# ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizace (v ceně), malá terasa. Nachází se v dolní části kempu, v blízkosti cesty vedoucí k moři. #STAN2A - Adventure: (max. 2 osoby) /# malý stan s dvojlůžkem, malá lednička, teráska. Stany jsou umístěni v blízkosti společných záchodů a sprch. #STAN5K - Kenya: (max. 5 osob) /# prostorný stan se dvěma ložnicemi (ložnice s dvojlůžkem, ložnice se třemi lůžky), lednička, malý kuchyňská kout, velká terasa. Stany jsou umístěni v blízkosti společných záchodů a sprch.

Ostatní

Zvíře: povoleno pouze v apartmánu C6mi – Miele, malé zvíře na vyžádání, za poplatek 5 €/den.
Pobyt: neděle/neděle.

Poloha

Rozlehlý kemp, který je součástí krásné botanické zahrady a disponuje několika typy ubytování. Součástí kempu je restaurace, bar, minimarket, malé vodní centrum (bazény, skluzavky, vodní hřiště), různá sportoviště, v hlavní sezóně jsou zde animace pro děti.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat