Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Villino Nel Bosco

Itálie, Elba, Capoliveri

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
4 °C - Oblačno
4 °C - Oblačno
Cena za osobu od 3 095 Kč

Dostupných: 25 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Zahrada, Wi-Fi (zdarma), dětský koutek, společný gril.
Písečná s pozvolným vstupem do moře, část pláže volná, část pláže s plážovým servisem za poplatek. Parkování: u objektu (do vyčerpání míst).

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Apartmány jsou jednoduše zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, klimatizace (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). #A2: (22 m2, max. 2 osoby)/# studio (jedna místnost) s dvojlůžkem, kuchyňský kout, SPR+WC, TV, klimatizace (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). #A3: (22 m2, max. 3 osoby)/# studio (jedna místnost) s dvojlůžkem a dalším lůžkem kuchyňský kout, SPR+WC, TV, klimatizace (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). #A4: (28 m2, max. 4 osoby)/# studio (jedna místnost) s dvojlůžkem a dvěma lůžky, kuchyňský kout, SPR+WC, TV, klimatizace (na vyžádání při rezervaci, za příplatek), malá terasa se zahradním nábytkem. #C4/5: (39 m2, max. 5 osob)/# (v přízemí) ložnice s dvojlůžkem (šířka 150 cm), ložnice se dvěma lůžky (příp. s dvojlůžkem), denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, klimatizace (na vyžádání při rezervaci, za příplatek), patio se zahradním nábytkem. Přistýlka pro 5. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek).

Poloha

Menší komplex obklopený zelení se nachází na klidném místě. Skládá se ze dvou objektů - hlavní dvoupatrové budovy a řadových vilek.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání, 36 €/týden (do max. počtu osob).
Zvíře: povoleno, na vyžádání, 70 €/týden, malá rasa, 100 €/týden/střední a velká rasa.
Pobyt: sobota/ sobota, do 23/6 a po 15/9 příjezd možný každý den, min. 1 noc (na vyžádání).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat