Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Angelini

Itálie, Emilia Romagna, Bellaria - Igea Marina

Ubytování Hotel
Počasí
29 °C - Jasno
29 °C - Jasno
Cena za osobu od 10 990 Kč

Dostupných: 4 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Recepce, výtah, restaurace, 3 bary (jeden u bazénu), bazén pro dospělé a pro děti, Wi-Fi, malá kuchyňka, dětská herna, prádelna, půjčovna kol (pro hosty zdarma), první pomoc, tenisové kurty (cca 500 m), animační program (pro děti 4-11 let, cca 1/6–10/9, v italštině, francouzštině a němčině).
Písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis možno dokoupit na místě nebo v ceně ALL INCLUSIVE. Parkování: 200 m od hotelu, zdarma.

Stravování

Snídaně a večeře (obědy za příplatek) formou bohatého bufetu. V ceně ALL INCLUSIVE – neomezená konzumace nápojů u jídla (voda, víno, limonáda), nealkoholické nápoje a káva v baru u bazénu, láhev, kterou si můžete během dne kdykoliv naplnit vodou (obdrží každá osoba platící plnou cenu), plážový servis. Hotel nabízí stravu pro celiaky (nutno nahlásit při rezervaci). .

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek. #dvoulůžkové pokoje/# - SPR+WC, fén, TV/SAT, klimatizace, trezor, minibar, balkon. #dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek/# - SPR+WC, fén, TV/SAT, klimatizace, trezor, minibar, balkon.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání pro dítě do 3 let, zdarma.
Zvíře: nepovoleno.

Poloha

Moderní rodinný hotel, který se nachází jen 50 m od moře a v blízkosti centra městečka Bellaria.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat