Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Giorgetti Palace

Itálie, Emilia Romagna, Bellaria - Igea Marina

Ubytování Hotel
Počasí
7 °C - Skoro zataženo
7 °C - Skoro zataženo
Cena za osobu od 5 985 Kč

Dostupných: 92 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Hotel Giorgetti Palace se nachází přímo na pláži, v městečku Bellaria Igea Marina. Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí a wifi zdarma, bar, restaurace, výtah, TV místnost, parkoviště za poplatek 7 EUR/den (omezený počet, platí se na místě), terasa. Na vyžádání možnost pokoje s klimatizací (za poplatek 1 380,- Kč/týden) a také rodinného pokoje. Pobyt s malým pejskem je povolen za poplatek 15 EUR, platí se na místě (na vyžádání při rezervaci). Stravování formou polopenze či plné penze - snídaně formou bufetu, obědy a večeře - výběr z menu + zeleninový bufet. Slevy na 3. a 4. lůžko: jedno dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma (druhé 50% sleva), do 8 let sleva 50%, do 12 let 20% sleva, ostatní 10%.

Popis

Parkoviště, wi-fi, výtah, pes povolen, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, polopenze, plná penze.

Ubytování

DBL+HB double(2): dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky (palanda), koupelna, balkon, TV, telefon, fén, klimatizace (za poplatek, na vyžádání při rezervaci).
DBL+FB double(2): dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky (palanda), koupelna, balkon, TV, telefon, fén, klimatizace (za poplatek, na vyžádání při rezervaci).

Stravování

Plná penze.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat