Vyhledat zájezd

Hotel Blue a Silvie Rose

Itálie, Emilia Romagna, Cesenatico

Hotel Blue a Silvie Rose (hlavní fotografie)

7% sleva až

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Hotel Blue + Silvie Rose Tbo- Cesenatico
Počasí
22 °C - Oblačno
Cena za osobu od 8 361 Kč

Dostupných: 12 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Každý pokoj má vlastní soc. zařízení, fén, SAT/TV, klimatizaci, WiFi a některé pokoje mají také balkon. Pokud cestujete s dětmi, tak Vás určitě potěší, že pobyt pro dítě do 11,99 let na 1. přistýlce je zdarma. Děti ve věku 0-2,99 let spí s rodiči na lůžku, tzn. nemají vlastní postel.

Popis

Hotel Blue*** se nachází hned naproti Hotelu Silvie Rose*** a ubytování budete v jednom z těchto dvou hotelů (záleží na aktuální dostupnosti). Oba hotely jsou zcela srovnatelné co se týče vybavení, polohy a vzhledu pokojů. Snídaně jsou podávány vždy v Hotelu Silvie Rose a večeře vždy v Hotelu Blue. Open bar je pro všechny hosty k dispozici pouze v Hotelu Blue a jen v uvedený čas.
Pláž s pozvolným vstupem do moře je od hotelu vzdálena jen 150 metrů a plážový servis (1 slunečník a 2 křesílka) je již v ceně zájezdu. Hlavní část moře určená ke koupání je chráněna před silným příbojem kamennými vlnolamy. Jako speciální bonus k tomuto zájezdu obdržíte jednorázový vstup do vodního parku "I DIAMANTI" a také dva vstupy na pokoj/den do bazénu na pláži.

Sport a zábava

V místě se dají také objednat individuální výlety na plachetnici, půjčit si šlapadla anebo jízdní kola a podniknout cyklo výlety do okolí.

Stravování

Polopenze. Snídaně jsou formou sladkého a slaného bufetu (sladké pečivo, ovoce, marmelády, sýry, salámy). Večeře jsou zajištěny výběrem z menu (maso a ryby) s 0,5 l vody a 0,25 l vína na osobu. Každý den v čase 16.00 - 19.30 je v hotelu otevřený bar, kde si můžete dát zdarma vodu, džus, kávu, cappuccino a jeden alkoholický nápoj.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat