Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Kemp Cesenatico II. (Karavany)

Itálie, Emilia Romagna, Cesenatico

Ubytování Kemp
Počasí
9 °C - Jasno

Stravování

Plná penze: 3x denně česká strava kempového typu (jednotné jídlo, nápoje u snídaně) - vydává se v jednotném čase u výdejního místa, stravování probíhá v zastřešené jídelně. Nádobí si umývá každý účastník sám. Pobyt začíná večeří a končí pozdním obědem. 1x za pobyt je v kuchyni sanitární den - místo oběda studený balíček. Vzhledem k plné penzi není zajištěno skladování potravin v lednicích (platí pro objekty bez lednice).

Poloha

V klidné části kempu, 300 m od letoviska Zadina s trhy, obchůdky, kolotoči a různými atrakcemi pro děti, 2 km od městečka Cesenatico.

Ubytování

4-lůžkové karavany s možností 1 přistýlky (připouští se i v předsíni), s elektrickým osvětlením a zásuvkami.  Minimální obsazenost karavanu jsou 2 osoby.

Vybavení: přikrývky, skříň, poličky, věšáky, sklenice, hrníčky, talíře, před karavanem plastový stůl a židle dle počtu ubytovaných. Některé karavany mají ledničku (za příplatek 300 Kč) a více než polovina karavanů má krytou předsíň a lednici (tyto karavany jsou za příplatek 1000 Kč).

Popis

Recepce, minimarket, společné sociální zařízení (WC, sprchy - vzdálenost cca 50-100 m), v provozu český bufet s výběrem nápojů, nanuků, sladkostí atd. za Kč, možnost zapůjčení slunečníku, varné konvice a ventilátoru. Pro děti k dispozici dětské hřiště se skluzavkami a průlezkami. Navíc ZDARMA mohou klienti navštěvovat bazén, který se nachází ve vedlejším kempu Cesenatico I. a využívat služeb turistického vláčku, který denně jezdí okruh z kempu do kempu, navíc v pá + so + ne (dle sezóny) večer až do přístavu.

Pláž: písečná s pozvolným vstupem do moře, vzdálená cca 8 minut chůze.

Sport a zábava

Rozsáhlý městský park s převážně travnatým povrchem, písčitými cestičkami a venkovními posilovacími prostředky, stolní tenis, hřiště na minikopanou, beachvolejbal, basketbal, plážový fotbal, badminton, míče.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Emilia Romagna nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat