Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Villa Lina

Itálie, Emilia Romagna, Riccione

Strava All inclusive, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
32 °C - Jasno
Dovolená s dětmi Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Ostatní

Cestovat můžete s platným OP.
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas.
Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních – večerních hodinách.
Malá domácí zvířata jsou povolena na vyžádání zdarma.
Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování

Stravování v hotelu

 • Polopenze, plná penze nebo all inclusive – dle zakoupené varianty
 • Snídaně formou bufetu
 • Večeře servírované – výběr z menu, salátový bufet
 • V případě all inclusive – v ceně navíc plážový servis (1 slunečník + 2 křesílka) a nápoje k večeři (1/2 l vody, 1/4 l vína/os.)
 • V případě zakoupení polopenze/plné penze – nápoje k večeři nejsou zahrnuty v ceně zájezdu

Poloha

Riccione je letovisko přezdívané také jako „zelená perla Jadranu“. Nejen moře však láká mnoho turistů, ale také výtečná kuchyně, historické památky a krásná příroda. Stylové butiky v ulicích nabízejí jedinečné příležitosti pro nákupy známých italských značek. Riccione však také nabízí moderní komplexy s wellness zónou a termálními bazény.

Ubytování

Ubytováni budete ve 2-lůžkových pokojích s možností až 2 přistýlek, které mohou být ve formě palandy. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, fénem, SAT/TV, telefonem, trezorem a balkonem.

Sport a zábava

Tipy na výlety

 • Bologna – hlavní město regionu Emilia-Romagna. Centrum města nabízí množství krásných cihlových domů, paláců, a uliček, které lákají k procházkám. Typická pro město jsou četná podloubí v celkové délce 38 km. Symbolem Bologni jsou dvě věže Asinelli a šikmá Gaisenda, které jsou spolu s dalšími asi 20 věžemi pozůstatek raně středověkého města. Hlavním náměstím je Pizazza Maggiore a je obklopeno nejvýznamnějšími stavbami města.
 • Ferrara – město s rozsáhlým historickým centrem s paláci ze 14. a 15. století, které je zapsáno na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejvýznamnější památkou je hrad Castello Estense. Dále se zde nachází katedrála di Ferrara, radnice, historická univerzita ze 14. století, nebo renesanční paláce Palazzo dei Diamanti, Schifanoia nebo Romei.
 • Mirabilandia – je lunapark a zábavní park otevřený od roku 1992 u města Ravenna. Nabízí 38 atrakcí, zahrnující různé horské dráhy, vodní dráhy, prolézačky, volné pády, strašidelné domy a jiné atrakce.
 • Cattolica Aquarium – nabízí až 400 různých druhů vodních živočichů.
 • Park Itálie v miniaturách nabízí 273 modelů italských i evropských památek.
 • Delfinárium v Rimini

Popis

Hotel Villa Lina se nachází v Riccione, v pěší zóně, pouze cca 100 m od písečné pláže. Nákupní ulice Viale Ceccarini se nachází pouze cca 20 minut chůze od hotelu a 10 minut jízdy od zábavního parku Aquafan.

Klimatizovaný hotel je vybaven recepcí, restaurací, vstupní halou s TV, barem, WiFi připojením, výtahem, zahradou a parkovištěm (omezená kapacita).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Emilia Romagna nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat