Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Ambra

Itálie, Emilia Romagna, Rimini

Ubytování Hotel
Počasí
7 °C - Skoro zataženo
7 °C - Skoro zataženo

Ostatní

Rimini je jedním z nejznámějších a nejvyhledávanějších turistických letovisek v Evropě a nachází se v oblasti Emilia-Romagna. Rimini bylo založeno Etrusky v roce 268 př. n. l. na spojnici mezi severem a jihem poloostrova. Později ve středověku, kdy ovládal nejen město, ale i celou oblast rod Malatesta, nechal v Rimini postavit hrad Castel Sismondo, který později sloužil jako vězení. Rozvoj Rimini je spojený s výstavbou budovy Kursaal a vznikem lázeňského střediska v roce 1843. V té době došlo k výstavbě mnoha luxusních vil pro movitou klientelu, rozšíření přístavu a rozkvětu celého letoviska. Významnou památkou je most Ponte di Tiberio, který byl postaven roku 14 n. l. za vlády Tiberia a kámen k jeho stavbě byl přivezen z Istrie. Z dalších zajímavostí města lze jmenovat římský oblouk Arco d´Augusto, katedrálu San Francesco nebo zbytky římského amfiteátru. Město proslavil mimo jiné také režisér Federico Fellini, který si vybral některá městská zákoutí jako kulisy svých filmů – např. velkolepý Grand Hotel. Milovníky procházek jistě potěší 15 km dlouhých pláží, romantiky příjemná zákoutí a na všechny bez rozdílu čekají příjemné restaurace, kavárny, bary, diskotéky a mnoho dalších lákadel. Pravidelné linky s odjezdem v pátek a příjezdem v neděli od 12.5. – 17.9. 2017 • Klimatizované a pohodlné autobusy zn. SETRA, MAN, SCANIA, MERCEDES, VOLVO, BOVA (TV, DVD, klima, minibar a WC).• Ochotní řidiči a průvodci.• Osobní přístup ke klientům.Odjezdová místa z ČR do Itálie 2017:Bez příplatku: Benešov, Brno, České Budějovice, Dobříš, Jihlava (Pávov), Mikulov, Písek, Praha, Příbram, Tábor S příplatkem 200,- (uskuteční se za předpokladu min. 5 osob): Chomutov, Hradec Králové, Jablonec nad Nisou, Kladno, Liberec, Louny, Mladá Boleslav, Most, Olomouc, Pardubice, Poděbrady, Plzeň, Prostějov, Slaný, Teplice, Ústí nad Labem

Poloha

Nedávno renovovaný hotel s dechberoucím výhledem na moře je díky své poloze přímo na pláži, v srdci Rimini Marina, vyhledáván nejen rodinami s dětmi, ale také všemi, kdo hledají klidně strávenou dovolenou.

Popis

Recepce, wi-fi ve všech prostorách zdarma, parkoviště (s omezeným počtem míst), domácí zvíře možné zdarma, 2 výtahy, mini-klub, na pláži: vířivka (za příplatek), plážový volejbal, kuželky.Přímo na pláži.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek mají vlastní sociální zařízení, balkon, klimatizaci, telefon, SAT/TV, minibar, safe, boční výhled na moře (přímý výhled na vyžádání, za příplatek).

Stravování

Polopenze – snídaně formou bufetu, večeře tříchodové menu salátový bufet, možnost dokoupení plné penze.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Emilia Romagna nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat