Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Artis

Itálie, Emilia Romagna, Rimini

Ubytování Hotel
Počasí
3 °C - Sněžení
3 °C - Sněžení
Cena za osobu od 13 300 Kč

Dostupných: 34 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Nový moderní hotel Artis se nachází v první linii u pláže v Rimini Marina Centro. Klientům je k dispozici bazén (v provozu podle počasí cca od začátku června), vstupní hala s recepcí, Wi-Fi zdarma ve veřejných prostorech i na pokojích, restaurace a bar, garáže (na vyžádání za poplatek 15 €/den) a výtah. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, balkonem, klimatizací, fénem, telefonem, TV a trezorem a mají boční výhled na moře. Pokoje pro vozíčkáře jsou dostupné na na vyžádání. Stravování: snídaňový bufet, lze dokoupit večeře podávané v externí restauraci cca 50 m od hotelu. Slevy na 3. a 4. lůžko na vyžádaní. Povolen je pobyt s malým psem (na vyžádání, za poplatek 10 EUR/den). Povinně se platí pobytová taxa 2.50 €/osoba/den (děti do 14 let zdarma).

Popis

Venkovní bazén, garáž, wi-fi, bezbariérový přístup, výtah, pes povolen, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, snídaně.

Ubytování

DBL+BB double(2): dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek (palanda), TV, telefon, fén, trezor, minibar, klimatizace, sociální zařízení, balkon. Boční výhled na moře.

Stravování

Snídaně.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat