Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Ausonia

Itálie, Emilia Romagna, Rimini

Ubytování Hotel
Počasí
22 °C - Jasno
22 °C - Jasno

Stravování

Polopenze - snídaně bufet, večeře servírované menu se zeleninovým bufetem včetně 1/2 l vody a 1/4 l vína. Obědy za příplatek servírované menu se zeleninovým bufetem včetně 1/2 l vody a 1/4 l vína.

Poloha

Hotel Ausonia je vzdálen 5 minut chůze od pláže a Viale Vespucci, nejpopulárnější třídy v Rimini. Nabízí klimatizované pokoje a tradiční restauraci. Pokoje s TV, trezorem a vlastní koupelnou s fénem. Součástí některých je také balkon, na vyžádání a za poplatek. V celém areálu funguje bezplatné Wi-Fi. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. Během léta nabízí hotelová restaurace speciality z regionu Emilia-Romagna. Vlakové nádraží Rimini je vzdálené 1 km. Rimini Central Marina je skvělou volbou pro hosty, které zajímá nakupování, historické centrum a procházky po pláži. Služby a zařízení: recepce, restaurace, bar, Wi-fi v celém objektu včetně pokojů zdarma Pobytová taxa: Na celém pobřeží Adriatické riviery je již zavedena tzv. pobytová taxa, která se vždy hradí na místě v hotelu při příjezdu (výjimečně při odjezdu) za každou ubytovanou osobou nad 14let. Orientačně se taxa pohybuje v závislosti na letovisku a kategorii hotelu od 0,7 EUR (** hotel) do 2,5 EUR (****hotel) vždy osoba/noc. Pláže a plážový servis: Většina pláží v Itálii je vybavena tzv. plážovým servisem - tzn. slunečníky a lehátky - které je možné si na místě za poplatek pronajmout (příp. jsou už zahrnuty v ceně pobytu - viz jednotlivé ubytovací kapacity). Pod pojmem plážový servis se rozumí slunečník a dvě lehátka nebo křesílka. Na placené pláži (spiaggia privata) si můžete i bez plážového servisu obvykle rozložit osušku před slunečníky směrem k moři nebo lze využít část volné pláže (tzv. veřejné - spiaggia libera), která se nachází v každém městě. Upozorňujeme však, že v některých místech se volná pláž nachází jen na okraji letoviska a tudíž vzdálenost od ubytování může být i několik stovek metrů. Ojediněle se také platí za vstup na placenou pláž i když nevyužijete plážového servisu. Ceny za pronájem plážového servisu se liší podle lokality a termínu a mohou se pohybovat v rozmezí 5-20 EUR/den/set (slunečník a 2 lehátka nebo křesílka). Směrem k moři se ceny zvyšují, přední řady mohou stát i několikrát víc, než zadní, ceny se často rovněž mění podle sezóny - nejdražší je červenec a především srpen. V popisu všech námi nabízených kapacit - hotelů i apartmánů - najdete také orientační vzdálenost od nejbližší pláže, uvádí se dle údajů zahraničních partnerů. Delegátský servis: je pro klienty zajišťován česky či slovensky mluvícím delegátem. Klientům je k dispozici v případě jejich potřeby pouze na telefonu. Delegáta vždy kontaktujete na vlastní náklady. .

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek (mohou být patrové postele), koupelna s WC a sprchovým boxem, fén, klimatizace, TV, trezor, Wi-fi. 1.dítě do 6 let bez nároku na lůžko a stravu pouze za 490 Kč – v době pobytu nesmí dovršit 6 let. Cena je uvedena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji. Dvoulůžkový pokoj + dvě přistýlky pouze na vyžádání.

Ostatní


Na celém pobřeží Adriatické riviery je již zavedena tzv. pobytová taxa, která se vždy hradí na místě v hotelu při příjezdu (výjimečně při odjezdu) za každou ubytovanou osobou nad 14let. Orientačně se taxa pohybuje v závislosti na letovisku a kategorii hotelu od 0,7 EUR (** hotel) do 2,5 EUR (****hotel) vždy osoba/noc.Delegátský servis Na celém pobřeží Adriatické riviery je již zavedena tzv. pobytová taxa, která se vždy hradí na místě v hotelu při příjezdu (výjimečně při odjezdu) za každou ubytovanou osobou nad 14let. Orientačně se taxa pohybuje v závislosti na letovisku a kategorii hotelu od 0,7 EUR (** hotel) do 2,5 EUR (****hotel) vždy osoba/noc.Delegátský servis

Popis

Většina pláží v Itálii je vybavena tzv. plážovým servisem - tzn. slunečníky a lehátky - které je možné si na místě za poplatek pronajmout (příp. jsou už zahrnuty v ceně pobytu - viz jednotlivé ubytovací kapacity). Pod pojmem plážový servis se rozumí slunečník a dvě lehátka nebo křesílka. Na placené pláži (spiaggia privata) si můžete i bez plážového servisu obvykle rozložit osušku před slunečníky směrem k moři nebo lze využít část volné pláže (tzv. veřejné - spiaggia libera), která se nachází v každém městě. Upozorňujeme však, že v některých místech se volná pláž nachází jen na okraji letoviska a tudíž vzdálenost od ubytování může být i několik stovek metrů. Ojediněle se také platí za vstup na placenou pláž i když nevyužijete plážového servisu. Ceny za pronájem plážového servisu se liší podle lokality a termínu a mohou se pohybovat v rozmezí 5-20 EUR/den/set (slunečník a 2 lehátka nebo křesílka). Směrem k moři se ceny zvyšují, přední řady mohou stát i několikrát víc, než zadní, ceny se často rovněž mění podle sezóny - nejdražší je červenec a především srpen. V popisu všech námi nabízených kapacit - hotelů i apartmánů - najdete také orientační vzdálenost od nejbližší pláže, uvádí se dle údajů zahraničních partnerů. Služby a zařízení

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Emilia Romagna nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat