Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Baia Imperiale

Itálie, Emilia Romagna, Rimini

Ubytování Hotel
Počasí
14 °C - Možnost deště
14 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 9 776 Kč

Dostupných: 28 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Nový pěkný Hotel Baia Imperiale se nachází v přímořské části Rimini – Viserba, přímo u pláže. Hostům je k dispozici hala s recepcí, bar, restaurace, výtah, Wi-Fi zdarma (ve veřejných prostorech a na pokojích), venkovní bazén (otevřen přibližně od začátku června do začátku září), pokoj fitness, jacuzzi, whirpool a sluneční terasa s lehátky, parkoviště (omezený počet míst). Na vyžádaní jsou k dispozici pokoje pro handicapované klienty a rodinné pokoje (dvě propojené místnosti). Pobyt s malým pejskem povolen za poplatek 5 EUR/den (nutno nahlásit předem). Stravování formou polopenze - snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu a zeleninový bufet. U některých termínů večeře může být formou bufetu. Možnost programu "all inclusive". Zahrnuje 1/4 l vína a 1/2 l vody k obědu či večeři a plážový servis (slunečník a 2 lehátka/pokoj), dvě plážové osušky a vstup do Spa zdarma. Příplatek 3 900,- Kč/os./týden s polopenzí nebo 4 590,- Kč/os./týden s plnou penzí. Na vyžádání jsou k dispozici čtyřlůžkové pokoje. Povinně se platí pobytová taxa 2.50 €/osoba/den (děti do 14 let zdarma).

Popis

Vnitřní bazén, vířivka, wi-fi, bezbariérový přístup, výtah, pes povolen, sauna, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, polopenze, plná penze.

Ubytování

DBL+HB double(2): dvoulůžkový pokoj, sociální zařízení, TV, telefon, trezor, fén, minibar, klimatizace, balkon, boční výhled na moře.

Stravování

Polopenze.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat