Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Fausta

Itálie, Emilia Romagna, Rimini

Ubytování Hotel
Počasí
6 °C - Déšť
6 °C - Déšť

Popis

Recepce, výtah, bar s TV a posezením, restaurace, animační programy (v provozu v hlavní sezóně, mohou být provozovány i na pláži, v hotelu cca 2x týdně), Wi Fi, půjčovna jízdních kol (v hotelu Mirella, vzdáleném cca 400 metrů, do vyčerpání), dětský koutek na pláži, parkoviště (jedno ve vzdálenosti cca 200 metrů, druhé cca 300 metrů, do vyčerpání).

Ubytování

Prostorné dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (mohou být i formou palandy) mají vlastní sociální zařízení, fén, klimatizací, TV, telefon, trezor a balkon. K dispozici též propojené pokoje s jedním sociálním zařízením (v jednom pokoji manželské lůžko, ve druhém pohovka otevírací se na palandu či palanda). .

Stravování

Polopenze či plná penze (do 24/06 a od 05/08): snídaně formou kontinentálního bufetu, obědy či večeře servírované s výběrem ze dvou prvních a dvou druhých chodů, bufet zeleniny, dezert či ovoce, včetně ¼ l vína a ½ l vody. All Inclusive (od 24/06 do 05/08): plná penze bufetovým způsobem včetně nápojů (1/4 l vína a ½ l vody), open bar od 10,00 do 22,00 hodin (v místě tomuto určeném, nabídka vody, džusů, studeného čaje, americké kávy, piva, vína a 2 národních likérů, většina nápojů podávána v karafách) a open bar na pláži od 10,00 do 18,00 hodin (v místě k tomuto určeném, nabídka vody, džusů, studeného čaje, americké kávy, piva a vína, většina nápojů podávána v karafách). V rámci nabídky pobytů s AI možnost večeří také v hotelu Mirella (cca 400 metrů) servírovaným způsobem a vyhrazeným prostorem pro děti.

Poloha

Tento menší rodinný hotel se nachází v letovisku Rimini - část zv. Igea Marina, nedaleko barů, obchodů a restaurací, cca 150 metrů od písečné pláže.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Emilia Romagna nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat