Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Feldberg

Itálie, Emilia Romagna, Rimini

Ubytování Hotel
Počasí
12 °C - Zataženo
12 °C - Zataženo
Cena za osobu od 4 662 Kč

Dostupných: 72 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Hotel Feldberg se nachází v Rimini v části Rivazzura, cca 200 m od pláže. Nabízí hostům recepci, bar, restauraci, výtah, TV místnost, WI-FI zdarma na recepci, terasu. Parkoviště je za poplatek 5€/den (omezený počet míst). Rodinné pokoje a pokoje pro vozíčkáře jsou na vyžádání. Povolen je pobyt s malým psem zdarma. Stravování formou polopenze či plné penze - snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběr z menu + zeleninový bufet. Možnost dokoupení "All inclusive" (zahrnuje 1/4 l vína a 1/2 l vody/osoba/jídlo a jeden plážový servis/pokoj) - příplatek s polopenzí je 2 060,- Kč/osoba/týden a 2 520,- Kč/osoba/týden s plnou penzí. Slevy na 3. a 4. lůžko: jedno dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma (druhé sleva 50%), do 9 let sleva 50%, do 13 let sleva 30%, ostatní 20% sleva. Povinně se platí pobytová taxa 1.50 €/osoba/den (děti do 14 let zdarma).

Popis

Parkoviště, wi-fi, bezbariérový přístup, výtah, pes povolen, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, polopenze, plná penze.

Ubytování

DBL+HB Standard double(2): dvoulůžkový pokoj s možností až dvou přistýlek (palanda), koupelna, telefon, fén, TV, trezor, klimatizace, balkon.
DBL+FB Standard double(2): dvoulůžkový pokoj s možností až dvou přistýlek (palanda), koupelna, telefon, fén, TV, trezor, klimatizace, balkon.
DBL+HB Deluxe double(2): Renovovaný dvoulůžkový pokoj s novějším nábytkem s možností až dvou přistýlek (palanda), koupelna se sprchovým boxem, telefon, fén, TV, trezor, klimatizace, balkon.
DBL+FB Deluxe double(2): Renovovaný dvoulůžkový pokoj s novějším nábytkem s možností až dvou přistýlek (palanda), koupelna se sprchovým boxem, telefon, fén, TV, trezor, klimatizace, balkon.

Stravování

Plná penze.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat