Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Half Moon

Itálie, Emilia Romagna, Rimini

Ubytování Hotel
Počasí
13 °C - Jasno
13 °C - Jasno
Cena za osobu od 4 215 Kč

Dostupných: 32 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

Rimini je jedním z nejznámějších a nejvyhledávanějších turistických letovisek v Evropě a nachází se v oblasti Emilia-Romagna. Rimini bylo založeno Etrusky v roce 268 př. n. l. na spojnici mezi severem a jihem poloostrova. Později ve středověku, kdy ovládal nejen město, ale i celou oblast rod Malatesta, nechal v Rimini postavit hrad Castel Sismondo, který později sloužil jako vězení. Rozvoj Rimini je spojený s výstavbou budovy Kursaal a vznikem lázeňského střediska v roce 1843. V té době došlo k výstavbě mnoha luxusních vil pro movitou klientelu, rozšíření přístavu a rozkvětu celého letoviska. Významnou památkou je most Ponte di Tiberio, který byl postaven roku 14 n. l. za vlády Tiberia a kámen k jeho stavbě byl přivezen z Istrie. Z dalších zajímavostí města lze jmenovat římský oblouk Arco d´Augusto, katedrálu San Francesco nebo zbytky římského amfiteátru. Město proslavil mimo jiné také režisér Federico Fellini, který si vybral některá městská zákoutí jako kulisy svých filmů – např. velkolepý Grand Hotel. Milovníky procházek jistě potěší 15 km dlouhých pláží, romantiky příjemná zákoutí a na všechny bez rozdílu čekají příjemné restaurace, kavárny, bary, diskotéky a mnoho dalších lákadel. Ve dnech 6.7.-8.7.2018 se zde koná 13. ročník festivalu Notte Rosa - Růžová noc; je to týmová událost, kdy se celá 130 km dlouhá oblast pobřeží mezi Comacchio a Pesaro zahalí do růžové barvy - ulice jsou vyzdobené dekoracemi a probíhají zde divadelní představení, koncerty a obchody jsou otevřené dlouho do noci. Některé hotely v tomto období zdražují ubytování, tak významný je tento festival. Pravidelné linky s odjezdem v pátek a příjezdem v neděli od 11.5. – 16.9. 2018.

Popis

Pláž:150 m. Recepce, restaurace, wi-fi ve společných prostorách zdarma, parkoviště (s omezeným počtem míst), domácí zvíře možné zdarma, bar, TV místnost, výtah.

Poloha

Pěkný hotel v klidném prostředí, ideální nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro páry, cca 10 min chůze od zábavního parku Fiabilandia.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek mají vlastní sociální zařízení, fén, safe, telefon, TV, balkon, klimatizaci (za příplatek), minibar (za příplatek).

Stravování

Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat