Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Imperial Beach

Itálie, Emilia Romagna, Rimini

Ubytování Hotel
Cena za osobu od 7 560 Kč

Dostupných: 12 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Vířivka, parkoviště, wi-fi, bezbariérový přístup, výtah, pes povolen, sauna, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, polopenze.

Poloha

Hotel se nachází přímo u pláže, v klidné a velmi příjemné části Rimini - Rivabella. Hostům je k dispozici recepce, bar, restaurace, terasa, výtah, malé parkoviště (pouze do obsazení) a sauna + whirpool (za poplatek), Wi-Fi zdarma (ve veřejných prostorech a na pokojích). Rodinné pokoje a pokoje pro vozíčkáře jsou na vyžádání. Za příplatek 2 890,- Kč/pokoj/týden jsou k dispozici pokoje s přímým výhledem na moře (nutno vyžádat před rezervaci). Na vyžádání lze rezervovat pobyt s nástupem v libovolný den (min. 6 noci). Polopenze formou bufetové snídaně a večeře s výběrem z menu + zeleninový bufet. Možnost programu "all inclusive". Zahrnuje 1/4 l vína a 1/2 l vody k večeři a plážový servis (slunečník a 2 lehátka/pokoj). Příplatek 2 890,- Kč/os./týden. Slevy na 3. a 4.lůžko: jedno dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma (druhé sleva 50%), děti do 7 let sleva 40%, do 13 let 30% a ostatní 15%. Povolen je pobyt s malým psem (za poplatek, na vyžádání). Povinně se platí pobytová taxa 2.50 €/osoba/den (děti do 14 let zdarma).

Ubytování

DBL+HB double(2): dvoulůžkový pokoj s možností až dvou přistýlek (palanda), sociální zařízení, balkón, TV, klimatizace, trezor, minibar (za poplatek), telefon, fén, postranní výhled na moře.

Stravování

Polopenze.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat