Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Imperial Beach

Itálie, Emilia Romagna, Rimini

Ubytování Hotel
Počasí
18 °C - Možnost bouřky
18 °C - Možnost bouřky

Popis

Vířivka, parkoviště, wi-fi, bezbariérový přístup, výtah, pes povolen, sauna, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, polopenze.

Poloha

Hotel se nachází přímo u pláže, v klidné a velmi příjemné části Rimini - Rivabella. Hostům je k dispozici recepce, bar, restaurace, terasa, výtah, malé parkoviště (pouze do obsazení) a sauna + whirpool (za poplatek), Wi-Fi zdarma (ve veřejných prostorech a na pokojích). Rodinné pokoje a pokoje pro vozíčkáře jsou na vyžádání. Za příplatek 2 750,- Kč/pokoj/týden jsou k dispozici pokoje s přímým výhledem na moře (nutno vyžádat před rezervaci). Na vyžádání lze rezervovat pobyt s nástupem v libovolný den (min. 6 noci). Polopenze formou bufetové snídaně a večeře s výběrem z menu + zeleninový bufet. Možnost programu "all inclusive". Zahrnuje 1/4 l vína a 1/2 l vody k večeři a plážový servis (slunečník a 2 lehátka/pokoj). Příplatek 2 750,- Kč/os./týden. Slevy na 3. a 4.lůžko: jedno dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma (druhé sleva 50%), děti do 7 let sleva 40%, do 13 let 30% a ostatní 15%. Povolen je pobyt s malým psem (za poplatek, na vyžádání). Povinně se platí pobytová taxa 2.50 €/osoba/den (děti do 14 let zdarma).

Ubytování

DBL+HB double(2): dvoulůžkový pokoj s možností až dvou přistýlek (palanda), sociální zařízení, balkón, TV, klimatizace, trezor, minibar (za poplatek), telefon, fén, postranní výhled na moře.

Stravování

Polopenze.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Emilia Romagna nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat